Майбутнє – за обдарованою молоддю

Новости, Общество

  19 Апр , 2012

У середу, 18 квітня, відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін. У заході взяли участь голова облдержадміністрації Микола Круглов та голова обласної ради Ігор Дятлов.

Цього року 26 учням загальноосвітніх навчальних закладів вдалося вибороти призові місця, довівши, що вони – серед найкращих в Україні.

«Я можу з упевненістю сказати, що всі наші школярі наділені певними талантами, знаннями та бажанням їх розвивати. Тому сьогодні головне завдання влади – дати талановитій молоді можливість реалізуватися, знайти себе у цьому житті», – зауважив голова обласної ради. На думку Ігоря Сергійовича, одним із шляхів вирішення даної проблеми може бути впровадження у систему освіти Миколаївської області програми так званого «соціального ліфтингу», яка дає можливість учням шкіл, вищих навчальних закладів, заручившись підтримкою влади, держави, досягти значних кар’єрних успіхів.

У свою чергу, голова ОДА Микола Круглов від щирого серця подякував усім присутнім за той внесок, який вони зробили в майбутнє нашої області та держави. Також Микола Петрович відзначив, що серед переможців олімпіад є не лише учні міських навчальних закладів, але й діти, які навчаються у сільських школах: «Це говорить про те, що незалежно від того, де живе обдарована дитина, вчителі здатні дати їй ґрунтовні знання та розкрити її таланти».

Після поздоровлень Ігор Дятлов та Микола Круглов нагородили юних переможців олімпіад та їх учителів цінними призами. Не залишилися поза увагою й учасники Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2012». Цього дня кращі навчальні заклади області також були відзначені медалями та подяками облдержадміністрації, обласної ради. Серед них – Миколаївський державний аграрний університет, МНУ ім. В.О. Сухомлинського, обласний інститут післядипломної педагогічної освіти тощо.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ