Ми обираємо здоров’я

Новости

  12 Апр , 2012

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я Миколаївський обласний центр здоров’я на Радянській, біля Каштанового скверу, провів тематичну акцію, в якій взяли участь лікарі, спортсмени, артисти та жителі міста.
У рамках пропаганди здорового способу життя для всіх охочих мешканців міста було організовано фізкультхвилинку. Професійні миколаївські спортсмени продемонстрували комплекс фізичних вправ, які допомагають зміцнити здоров’я та попередити різноманітні захворювання. А наймолодші учасники акції мали можливість проявити свої художні таланти, зобразивши на асфальті малюнок на тему здоров’я. Переможці конкурсу отримали приємні подарунки.

Також, завітавши до намету Центтру здоров’я та Червоного Хреста, жителі міста могли отримати безкоштовну медичну консультацію, визначити індекс маси тіла, виміряти артеріальний тиск та гостроту зору. Охочих скористатися цією нагодою виявилося чимало, більшість із них – люди похилого віку.

Долучилися до святкування Всесвітнього дня здоров’я і члени молодіжної громадської організації «Альтер-спорт». Юні велосипедисти, ролери та скейтбордисти продемонстрували свою майстерність у подоланні перешкод та екстремальному катанні. Наприкінці акції відбувся святковий концерт, який подарував глядачам позитивні емоції та гарний настрій.

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ