Питною водою забезпечені

Новости, Общество

  5 Апр , 2012

У лютому відбулося урочисте відкриття першого в районі бювету – групової установки очищення води, яка забезпечує якісною питною водою усі загальноосвітні школи, дитячі садочки, заклади охорони здоров’я району. Розташований бювет на території Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ст. За одну зміну установка може видавати шість кубометрів питної води.

Голова фракції Партії регіонів в обласній раді М.В. Жук, який привітав мешканців з радісною подією, нагадав відомий факт: 70% води Миколаївщини зовсім непридатні для споживання і відповідають характеристикам технічної води.


«Завдяки програмі «Питна вода Миколаївщини» колективні установки очистки питної води тепер є у 17 населених пунктах області, в тому числі і в Березнегуватому, – зазначив депутат. – Це означає, що в області з’явилося ще одне селище, де проблема з питною водою успішно вирішена».

Микола Жук упевнений, що Програма «Питна вода Миколаївщини» і надалі буде працювати для того, щоб все більше жителів нашої області змогли щоденно споживати виключно чисту питну воду.

Тетяна ФІЛІППОВА

НА ЗНІМКУ: пункт доочищення води.

Сообщение:

*

НОВОСТИ