Результат є там, де працюють

Новости, Официально

  12 Апр , 2012

6 квітня з метою перевірки виконання рішень обласної ради та обласних комплексних програм у Березнегуватському районі відбувся День обласної ради.

Того дня депутати разом із працівниками виконавчого апарату обласної ради у сільських, селищній та районній радах, трудових колективах та бюджетних установах надавали організаційно-методичну допомогу працівникам органів місцевого самоврядування району.

Так, голова обласної ради Ігор Дятлов спочатку побував у селі Лепетиха, де відвідав дитячий садок-яслі та лікарську амбулаторію.

Голова облради завітав до Лепетиського дитсадка.

 

Також Ігор Сергійович особисто перевірив, як сьогодні вирішується проблема підтоплення сіл Лепетиха та Веселе. До речі, цього року мають завершити будівництво дренажної системи, що дозволить селянам забути про воду, яка назбирується у підвалах.

Голова облради у Лепетиській амбулаторії.

 

Наступним стало відвідання районного центру – смт Березнегувате, де розміщується центральна районна аптека № 16 КП «Фармація», яка вважається однією з кращих в області. Голова облради на власні очі побачив, що цей важливий об’єкт працює «як годинник». За значний внесок у розвиток району Ігор Сергійович вручив Почесну грамоту обласної ради завідувачці аптеки Світлані Діденко, а також подякував колективу за хорошу роботу.

Завідувачка центральної районної аптеки № 16 КП «Фармація» Світлана Діденко.


Треба сказати, що у райцентрі дбають і про майбутнє покоління. Про це свідчать місцевий краєзнавчий музей та містечко «Казка», розташоване біля ріки.

Говорили не тільки про проблеми, а й про здобутки; у містечку «Казка» (голова райдержадміністрації Анатолій Круц, депутат обласної ради Микола Жук, голова обласної ради Ігор Дятлов, голова районної ради Михайло Ковальчук).

 

На підбитті підсумків Дня обласної ради усі промовці підкреслили, що район за останні роки демонструє чудові результати. Це відбувається завдяки працьовитим мешканцям Березнегуватщини, які під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Круца та голови районної ради Михайла Ковальчука поступово розбудовують свою малу Батьківщину.

Громадський актив району під час підбиття підсумків.

 

Але під час заходу казали і про проблеми. Так, за словами Ігоря Дятлова, найголовнішою перепоною для розвитку району є стан доріг. Крім цього, регіон не має хлібопекарні, тому доводиться завозити продукцію з міста.

Проте ці проблеми найближчим часом, хоч і не повністю, вирішуватимуться. Наша область чекає державну субвенцію на ремонт доріг, тому частина цих грошей піде і в Березнегуватський район. Також зараз розглядається питання із інвесторами, які забезпечуватимуть район своїм хлібом.

Експозиція в районному музеї.

 

Тому голова та депутати обласної ради побажали керівникам району, сільським і селищному головам, мешканцям не скидати обертів та підтримувати заданий темп. Адже тим, хто працює, допомагатимуть завжди.

Дмитро ШВАРЦ
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ