Справи молоді та ветеранів

Новости, Общество

  5 Апр , 2012

Недарма говорять: про духовність суспільства можна судити, перш за все, по ставленню до дітей та старих людей. У Березнегуватському районі цим категоріям населення приділяють максимум уваги.

Наприклад, тільки за останні роки для діток у рамках програми Партії регіонів «Дітям улюбленого міста» збудували чотири гральні майданчики. Спочатку подібні міста відпочинку для малечі було відкрито у дитячих садках сел Мурахівка, Лепетиха та Біла Криниця.

Минулого року завдяки обласній і районній владі, а також спонсорам у дитячому містечку «Казка» у Березнегуватому чимало було зроблено для того, щоб дітвора й дорослі могли тут відпочивати. А восени у «Казці» відкрили четвертий за рахунком сучасний дитячий майданчик із яскравим дизайном та зручним обладнанням, яке одразу оцінили діти і батьки. Програма матиме і своє продовження. У нинішньому році на Березнегуватщині планують побудувати ще п’ять майданчиків для дітлахів.

Одночасно не залишаються без уваги і найбільш поважні люди району – ветерани. У березні 2012 року районній організації ветеранів, яка вважається однією із найкращих і згуртованіших у нашій області, виповнилося 25 років.

Сьогодні районну раду очолює Віталій Юхимович Роздорожній, який у районі працював на багатьох керівних посадах. Завдячуючи цій людині, районна рада ветеранів має своє гарне приміщення, куди ветерани поспішають, як до рідної домівки, де збираються у свята, спілкуються між собою.

Ветеранська організація району сьогодні у своїх рядах налічує більше 5 тисяч чоловік, які входять до 23 первинних організацій.

Всього в Березнегуватському районі проживають 774 учасники бойових дій та учасники війни, 2550 ветеранів праці, 2400 дітей війни.

Тетяна ФІЛІППОВА

НА ЗНІМКУ: відкриття дитячого майданчика – свято для дітлахів.

Сообщение:

*

НОВОСТИ