Хвала і честь вам, лідери Миколаївщини!

Новости

  26 Апр , 2012

Метою щорічного обласного конкурсу «Людина року Миколаївщини» є відзначення успішних, активних людей, які досягли значних успіхів у науковій, творчій та державній сферах діяльності, а також зробили значний внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Миколаївської області.

У вівторок, 24 квітня, заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації В’ячеслав Рукоманов та голова обласної ради Ігор Дятлов взяли участь в урочистій церемонії нагородження переможців конкурсу, яка проходила в Обласному Палаці культури. Цього дня 14 лауреатів отримали почесне право називатися «Людиною року Миколаївщини». Переможцем конкурсу було визнано художнього керівника народного ансамблю спортивно-бального танцю «Натхнення» ПК «Енергетик» ККСС «Олімп» ВП «Южно-Українська АЕС» Людмилу Самчинську.

Під час урочистостей Ігор Дятлов зауважив, що йому приємно вітати людей, які впродовж багатьох років працюють заради добробуту Миколаївської області, тих, хто любить, поважає свою малу батьківщину, а також робить усе можливе для її розвитку та процвітання.

Завершилася церемонія нагородження концертом гурту «неАнгелы».

Анна НІКУЛІНА
Фото Віктора Щербини

Комментарии:

  1. Оля:

    А мне вот интерестно, а что конкретно Гудым сделала для развития Николаева, кроме как бабло на госзаказах пилила? Я уже 7 лет в издательском деле и за все это время я не знаю НИ ОДНОГО коммерческого издания напечатанного в ее типографии. Цены там выше кришы, а качество не лучше других Николаевский типографий (я уже молчу про Херсон). За что она могла эту премию получить вне моего понимания…

Сообщение:

*

НОВОСТИ