З газом Снігурівка розквітне!

Новости

  12 Апр , 2012

Саме таку думку висловила мешканка цього містечка під час зборів у райдержадміністрації, які відбулися 10 квітня. Участь у них узяв голова правління НАК «Нафтогаз України» Євген Бакулін.
Як відомо, у Снігурівському районі найнагальнішою проблемою є газифікація. Євген Миколайович тут – гість завжди бажаний і дуже шановний, бо очолює підприємство, яке виступає головним виконавцем державної програми з підведення магістральних газопроводів, до якої пощастило потрапити Миколаївській області. Це значить, що підведення газу до найвіддаленіших сіл здійснюватиметься за державний кошт. Першим буде газифіковано саме Снігурівський район.

На Миколаївщині Євген Бакулін перебував два дні – 10 та 11 квітня. Цей візит уже другий за останній час: місяць тому він завітав до Снігурівського району вперше та зустрівся із жителями, вислухав їхні запитання та побажання.

Цього разу Євген Бакулін приїхав із інспекторською перевіркою після ускладнення у роботі, яке виникло нещодавно: не вистачило труб для прокладення магістрального газопроводу. До того ж, було прийнято рішення замінити проект газорозподільного пункту у Снігурівці на більш сучасний, італійського виробництва, який дозволить розподіляти «блакитне паливо» не тільки у місті, але й по усьому району. Зараз ці питання успішно вирішені.

Оглянувши місце будівництва, керівник «Нафтогазу України» зазначив, що хід виконання робіт можна оцінити як позитивний.
На зборах снігурівцям нагадали, що треба створювати газові кооперативи для узгодження усіх необхідних питань та підготовки проектів розведення газових мереж від магістрального газопроводу до практично кожного дому. Від цього залежить, чи будуть ефективно використані державні кошти, що витрачаються на будівництво газопроводів високого тиску.

«Найголовніше, щоб ті зусилля, які ми всі робимо, знайшли стиковку. Частину роботи виконує обласна держадміністрація, частину – робить район. Багато що залежить і від самих мешканців. Важливо, щоб не було перекосів, щоб не вийшло так, що вкладено великі гроші, а результату ми не отримаємо», – зазначив Є. Бакулін.

Для того, щоб роз’яснити людям, як створювати кооперативи та як вони діятимуть, куди звертатися, де взяти гроші на газове обладнання, будуть видані спеціальні методичні рекомендації. Про це повідомив перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Геннадій Ніколенко.

Першим подарунком снігурівцям від глави «Нафтогазу України» стали ноутбуки, які під час зборів урочисто вручили двом учням місцевих шкіл, переможцям обласних та призерам Всеукраїнських олімпіад Олені Заєць та Артему Щербині.
Про результати перевірки будівництва магістральних газопроводів у Баштанському та Казанківському районах читайте детальніше у наступному випуску «РП».

Тетяна ФІЛІППОВА

Сообщение:

*

НОВОСТИ