Чи готові пам’ятки до свят?

Новости, Официально

  5 мая , 2012

На порядку денному виїзного засідання постійної комісії обласної ради з питань роботи з громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації та зв’язків з органами місцевого самоврядування (голова – Олександр Чебан) обговорювалися заходи, присвячені вшануванню пам’яті загиблих героїв-підпільників молодіжної організації «Партизанська іскра», а також стан двох пам’яток історії – «Кургану Слави» у Новій Одесі та меморіального комплексу на місці загибелі радянських воїнів у селі Ковалівка Миколаївського району.
 

Після ремонту бруківка посипалась.
 

Під час виїзного засідання депутати та запрошені відвідали музей «Партизанська іскра» у селі Кримка Первомайського району, а також пам’ятку історії та монументального мистецтва місцевого значення «Курган Слави».

Депутати запропонували Первомайській райдержадміністрації та райраді, Кримківській сільраді якнайшвидше організувати впорядкування території меморіального комплексу та місця розстрілу героїв-підпільників у с. Кримка. Управління культури ОДА повинно прискорити включення об’єктів культурної спадщини – пам’ятника героям-іскрівцям та братської могили – до єдиного музейного комплексу «Партизанська іскра».

Також члени комісії зазначили, що передача «Кургану Слави» на баланс державної інспекції з охорони пам’яток культури в Миколаївській області зволікається управлінням капітального будівництва, а будівельні роботи на цьому об’єкті проведені неякісно, з грубими порушеннями державних норм і стандартів. На думку депутатів облради, будівельна організація ВАТ «Житлопромбуд-8» повинна у найкоротші терміни ліквідувати усі існуючі недоліки на об’єкті. Управління капітального будівництва ОДА має терміново прискорити передачу об’єктів «Курган Слави» та «Меморіальний комплекс: братська могила радянським воїнам-односельчанам» (с. Ковалівка Миколаївського району) на баланс державної інспекції з охорони пам’яток культури в Миколаївській області відповідно до рішення обласної ради.

Штукатурка теж не витримала довго.

Цими ж днями відбулися засідання ще кількох постійних депутатських комісій. Комісія обласної ради з питань законності, депутатської діяльності та захисту прав громадян, яку очолює Петро Зібров, розглянула питання забезпечення населених пунктів 30-кілометрової зони навколо Южно-Української АЕС препаратом йодистого калію для профілактики йододефіцитних захворювань. Депутати зробили висновок, що усі населені пункти стовідсотково забезпечені цим препаратом, загальна кількість якого становить майже 202 кілограми.

У Березнегуватському районі, на базі дитячого оздоровчого табору ім. М. Башкірова, відбулося також спільне засідання двох постійних комісій облради – з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту (голова Микола Кравченко) та комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку на чолі з Віктором Відяпіним. У центрі уваги депутатів була організація оздоровчої кампанії-2012, що проводиться в рамках обласної Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївської області на 2009 – 2013 роки.

Тетяна ФІЛІППОВА
Фото Віктора ЩЕРБИНИ

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ