Диплом молодого піаніста

Новости

  12 мая , 2012

Учень випускного 8-го класу Миколаївської дитячої музичної школи № 5, вихованець педагога Олени Володимирівни Кураси, піаніст Олександр Береславський був нагороджений «Спеціальним дипломом за яскраве виконання віртуозного твору» на I Міжнародному інструментальному конкурсі імені Євгена Станковича, який проходив наприкінці квітня у м. Києві. Він став одним з кращих виконавців у віці 16-18 років, які приїхали до столиці України з Білорусі, Росії, Польщі, Румунії та Китаю.

За програмою конкурсу Олександр, як і інші учасники, виконував два твори: українського композитора та відомий класичний твір. Найвищої оцінки журі було удостоєно виконання молодим піаністом популярного, але складного за технікою твору «Полет шмеля» Сергія Рахманінова.

Олександр був єдиним представником нашого міста на цьому конкурсі, пройшовши спочатку серйозне випробування у I Всеукраїнському конкурсі-огляді юних піаністів імені Олени Вериковської, де також отримав почесний диплом, що став для нього перепусткою на міжнародний конкурс.

Олександр Береславський навчається у 10-му класі загальноосвітньої школи № 18, захоплюється комп’ютерами та програмуванням. Нагорода Олександра Береславського стала справжнім успіхом для дитячої музичної школи № 5 і визнанням майстерності та авторитету її педагогів.

Тетяна ФІЛІППОВА

Сообщение:

*

НОВОСТИ