Фестиваль слов’янської єдності

Новости

  24 мая , 2012

22-26 травня у Миколаєві відбуватиметься традиційний щорічний Х обласний фестиваль слов’янських народів до Дня слов’янської писемності та культури.

У перший день фестивалю пройшла зустріч у Муніципальному колегіумі з відомими поетами області, членами Спілки письменників Росії. А в бібліотеці-філіалі № 12 ЦБС для дорослих традиційно зустрілися ветерани війни, блокадники та захисники Ленінграда – члени «Ленинградского землячества».

Наступного дня всі охочі мали змогу відвідати урочисте відкриття XVII Міжнародних культурологічних слов’янознавчих читань у Південнослов’янському інституті КСУ, а також презентацію двох випусків альманаху «Мова рідна, слово рідне».

На городян та жителів області 24 травня в День Святих Кирила та Мефодія чекає просвітницько-концертна програма «Слава вам, брати, слов’яни-просвітники!» (мкрн. Тернівка); 25 травня – науково-практична конференція «Слов’янознавство: тенденції інтеграції та диференціації» (МНУ ім. Сухомлинського) та літературно-музична програма «С любовью к России» у Казанківському районному будинку культури.

Завершить фестиваль святковий парад учасників та фольклорний концерт «Великое русское слово» у Каштановому сквері.

Валентина СТЄКОЛЬЩИКОВА

Сообщение:

*

НОВОСТИ