«Кам’яний» бізнес Віталія Шевченка

Новости, Общество

  17 мая , 2012

Сьогодні ВАТ «Софіївський гранітний кар’єр» випускає чотири види фракції готового товару. Крім того, на підприємстві є спеціальна мийка, яка дозволяє відмивати з піщано-щебеневої суміші чистий щебінь. Щомісяця на території району та області кар’єр реалізує 30-35 тисяч тонн продукції. Такого високого показника підприємству вдається досягати за рахунок помірної ціни на свій товар. Не секрет, що, як і в будь-якому бізнесі, значну роль тут відіграє висока конкуренція.

Звичайно, процес видобування щебеню не можна назвати екологічно безпечним для людського здоров’я, тому головне завдання, що стоїть перед керівником даного підприємства Віталієм Геннадійовичем Шевченком, – зробити все можливе для того, щоб зменшити шкідливий вплив виробництва. У цьому році він виділив 250 тис. грн. на будівництво зрошувальної системи, яка дозволить позбутися пилу в цехах та на території підприємства. Після завершення будівництва він більше не турбуватиме жителів Софіївки.

Кожен досвідчений керівник знає, що розвиток будь-якого підприємства значною мірою залежить від добробуту його працівників. Заробітна плата на «Софіївському гранітному кар’єрі» виплачується регулярно, щотижня. Хоча для бізнесмена це не дуже вигідно, зате працівникам не потрібно чекати цілий місяць, щоб отримати зароблені гроші. Подбав Віталій Геннадійович і про іногородніх робітників, яких, до речі, тут майже половина. Спеціально для них на території підприємства було збудовано готель. Тож після напруженої робочої зміни вони можуть відпочити в затишних комфортабельних номерах, попрати спецодяг. Окрім того, не місцеві працівники забезпечуються безкоштовним триразовим харчуванням.

Проте й дисципліна на підприємстві, як то кажуть, залізна, тому у випадку порушення внутрішнього розпорядку – штраф. Ніяких крадіжок, пияцтва та спізнень на роботу – такі умови ставить перед своїми підлеглими керівник підприємства Віталій Шевченко. А для того, щоб запобігти появі небажаних «гостей», які раніше частенько навідувалися до кар’єру, він віддав розпорядження обгородити всю територію (а це ні багато й ні мало – більше 50 га!) кам’яним муром з колючим дротом. Тож тепер потрапити сюди можна лише через прохідну, де цілодобово чергує охоронець.

Особливу увагу власник «Софіївського гранітного кар’єру» приділяє озелененню прилеглої території. Лише в поточному році було посаджено 25 тисяч дерев. Тож уже за декілька років навкруги кар’єру з’явиться справжній парк. А, як відомо, зелені насадження – це природні легені, які здатні захистити навколишнє середовище від шуму та пилу, які створює гранітний кар’єр.

Анна НІКУЛІНА

НА  ЗНІМКУ: процес завантаження гірничої маси.

Комментарии:

  1. Аноним:

    Про захист навколишнього середовища ніхто не турбуеться , дерева висаджуються з метою заволодінням територіі

Сообщение:

*

НОВОСТИ