Майбутнє української медицини – за амбулаторіями

Новости, Общество

  17 мая , 2012

Яскравим прикладом реалізації реформ медичної галузі у районі є створення амбулаторій загальної практики/сімейної медицини у Софіївці та Новополтавці.

Незважаючи на те, що сьогодні держава тільки розпочинає реформування галузі медицини, софіївська амбулаторія була відкрита ще 2005 року. Щодня вона обслуговує до 30-ти відвідувачів. Переважна більшість із них – діти та люди похилого віку. Окрім того, персонал лікувального закладу регулярно організовує виїзні прийоми для місцевого населення. На сьогодні тут успішно працюють: один сімейний лікар, три медсестри, санітарка, а також лікар-стоматолог.

Амбулаторія відповідає усім нормативним вимогам, на її території діє аптечний пункт, де хворі можуть придбати необхідні їм медикаменти за доступними цінами.

У свою чергу, Новополтавська амбулаторія була реконструйована три роки тому й наразі вона обслуговує жителів одразу двох сільських рад – Новополтавської та Шевченківської, а це ні багато й ні мало – близько чотирьох тисяч чоловік. Оскільки в цих населених пунктах спостерігається найвища дитяча народжуваність у районі, то зовсім не дивно, що значна частина відвідувачів амбулаторії – дітлахи.

Лікувальний заклад може похвалитися по-сучасному обладнаними, затишними приміщеннями, новітньою апаратурою та привітним медичним персоналом, який завжди готовий прийти на допомогу хворому. Тож селянам тепер не обов’язково долати значну відстань, щоб потрапити до Центральної районної лікарні, а можна просто прийти на прийом до сімейного лікаря.

Анна НІКУЛІНА

НА  ЗНІМКАХ: приміщення Софіївської лікарської амбулаторії; на прийомі у сімейного лікаря.

Сообщение:

*

НОВОСТИ