Маючи бажання, можна досягти успіху

Новости, Общество

  17 мая , 2012

Свій приватний бізнес Вадим Анатолійович Коренда з Софіївки розпочав ще в 1997 році. Закінчивши інститут та отримавши диплом, він зі своїм напарником вирішив заснувати власне товарне виробництво. З 2005 року Вадим Анатолійович узяв керівництво підприємством у свої сильні руки. Починав із маленької олійні, яку він, до речі, збудував самотужки на занедбаному пустирі. «Коли я тоді прийшов у бізнес, то одразу зрозумів, що це – моє і назавжди», – пригадує він.
 

Вадим Коренда – власник підприємства «Люкс-ойл».
 

 

Сьогодні його підприємство «Люкс-ойл» – одне з найпотужніших у Новобузькому районі. Воно спеціалізується на виготовленні соняшникової олії, макухи, пілетів та брикетів. Окрім цього, приватний підприємець Вадим Коренда займається вирощуванням зернових та олійних культур. Уся продукція регулярно проходить контроль якості, для цього на території підприємства працює власна лабораторія. Вадим Анатолійович добре розуміє, що якість товару – це найголовніше, тому й намагається робити все можливе, аби вона завжди відповідала не лише українським, а й світовим стандартам.

На вигляд Вадим Коренда – скромна, спокійна молода людина. Навіть і не скажеш, що він – успішний бізнесмен. Окрім турботи про своє підприємство та його працівників, Вадим Анатолійович завжди знаходить час і кошти на допомогу місцевій волейбольній команді. Та й сам він – затятий спортсмен, активний учасник культурного життя свого села.

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ