Регіональне відділення: все йде за планом

Новости

  31 мая , 2012

30 травня у приміщенні регіонального відділення ФДМУ по Миколаївській області відбулась прес-конференція для представників місцевих ЗМІ, в ході якої голова відділення Євген Казанський та його заступники Любов Очкурова і Олег Сокол розповіли про підсумки діяльності фонду з початку року та відповіли на запитання журналістів.

Щорічне заплановане поповнення державного бюджету ФДМ України виконує непогано. Станом на 1 травня тільки від оренди державного майна надійшло 332,8 млн. гривень, що становить 40,1% від річного завдання. Ще близько п’яти мільярдів гривень, або 47% отримано від приватизації майна та інших надходжень, пов’язаних з приватизацією. Наприклад, від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності, або прав на них надійшло 283,3 тис. гривень.

Сьогодні з 3035 об’єктів державного майна, які перебували в управлінні регіонального відділення по нашій області та залишились на балансах господарських товариств, створених у процесі приватизації, відповідні управлінські рішення реалізовано по 2883-х, з яких 1574 об’єкти передано до комунальної власності.

Стабільно забезпечує регіональне відділення і надходження від оренди держмайна. З початку року укладено 41 договір та забезпечено перерахування коштів до державного бюджету у сумі 6,07 млн. гривень (67,4% річного плану).

В ході прес-конференції висвітлено багато цікавих питань. Так, з приводу продажу пакетів акцій ВАТ «Обленерго» та ПАТ «Миколаївгаз» позиція не змінилась – 25% акцій залишиться у держави. Актуальним аспектом роботи фонду є і контроль за договорами купівлі-продажу підприємств, адже це пов’язано із соціальними гарантіями працівників цих підприємств, в першу чергу, збереженням робочих місць. Унаслідок роботи регіонального відділення з початку року на ці об’єкти вдалося залучити інвестицій на загальну суму 2 млн. 958 тисяч гривень.

Усього за поточний рік миколаївським РВ ФДМУ забезпечено надходження коштів до держбюджету від приватизації та оренди на загальну суму 6,12 млн. гривень.

За словами Євгена Казанського, немає сумнівів, що очолювана ним установа виконає річний план у повному об’ємі та в затверджені терміни.

Вікторія ГОНОРАЦЬКА

Сообщение:

*

НОВОСТИ