Софіївський берег дитинства

Новости, Общество

  17 мая , 2012

Одним із яскравих прикладів товариських відносин представника приватного бізнесу та сільської громади є софіївський ясла-дитсад «Пролісок». У 2008 році між ВАТ «Софіївський гранітний кар’єр» в особі його керівника Віталія Шевченка та Софіївською сільською радою було укладено соціально-партнерську угоду.

Завдяки цьому підприємство здійснило в дошкільному навчальному закладі капітальний ремонт опалення, замінивши його на більш економне електричне. Окрім того, на кошти, отримані за умовами угоди, у приміщенні закладу старі вікна були замінені нпредметів інтер’єру, іграшок, подарунків для вихованців дитячого садочка.

Найближчим часом на кошти сільської ради планується встановити огорожу навколо дошкільного закладу, відремонтувати прилеглу до нього територію та дитячий майданчик. Сьогодні приміщення дитячого садка розділене на дві частини. В одній із них розміщується власне «Пролісок», а в другій – сільська амбулаторія, це дозволяє ефективно використовувати бюджетні кошти.

Маленькі вихованці садочка забезпечені всім необхідним для повноцінного навчання та гармонійного розвитку. За словами Софіївського сільського голови Любові Бурдейної, цього року з місцевого бюджету було виділено 73 тис. грн. на їх харчування. У дошкільному закладі працюють кваліфіковані вихователі, деякі з них мають більше 20 років досвіду роботи. Дітлахи беруть активну участь у житті села, зокрема на свята дають концерти в місцевому Будинку культури.

Анна НІКУЛІНА

НА  ЗНІМКУ: вихованці софіївського ясел-дитсаду «Пролісок».а енергозберігальні металопластикові. Тож тепер, незалежно від погодних умов, у садочку завжди тепло та затишно, а малюки менше хворіють. Також Віталій Шевченко ніколи не відмовляється допомогти у придбанні необхідних

Сообщение:

*

НОВОСТИ