Тема 14

Право

  31 мая , 2012

– Як оплатити працю при виготовленні продукції, що виявилась браком?
Володимир, Жовтневий район

– Оплата праці при виготовленні такої продукції також залежить від провини працівника. Якщо виготовлення бракованої продукції сталося не з вини працівника, оплата праці по її виготовленню провадиться за зниженими розцінками. Місячна заробітна плата працівника в цих випадках не може бути нижчою від двох третин тарифної ставки встановленого йому розряду (окладу).

Брак, що стався внаслідок прихованого дефекту в оброблюваному матеріалі, а також брак не з вини працівника, виявлений після приймання виробу органом технічного контролю, оплачується цьому працівникові нарівні з придатними виробами.
Повний брак з вини працівника оплаті не підлягає. Частковий брак з вини працівника оплачується залежно від ступеня придатності продукції за зниженими розцінками.

Ступінь придатності виготовленої продукції і, відповідно до цього, рівень зниження розцінок визначає власник або уповноважений ним орган. Та обставина, що за брак з вини працівника заробітна плата не нараховується і не сплачується або сплачується у пониженому розмірі, не виключає матеріальної відповідальності працівника за псування матеріалів чи іншу завдану шкоду.

Ольга Геннадіївна ПОДИМОВА, головний спеціаліст із правової роботи обласної ради профспілок, тел.: 37-22-25, 093-946-28-11, адреса: вул. Лягіна, 2, каб. № 406

Сообщение:

*

НОВОСТИ