У Березнегуватому відсвяткували День Перемоги

Новости

  12 мая , 2012

День Перемоги у Березнегуватому відзначили святковою ходою від центральної площі селища до Меморіалу Слави, біля якого відбувся урочистий мітинг.

Сотні людей прийшли до Вічного вогню, щоб низько вклонитися ветеранам, віддати шану живим і пом’янути загиблих.

Після хвилини мовчання з вітальними словами до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації А.М. Круц. Голова районної ради М.І. Ковальчук, який очолює районну організацію Партії регіонів, зачитав привітання голови облдержадміністрації, голови обласної організації Партії регіонів М.П. Круглова.

Напередодні свята кожен фронтовик отримав букет квітів, вітальну листівку від керівництва району та грошову допомогу з обласного та районного бюджетів. Крім того, за сприянням та підтримкою депутатів районної ради від Партії регіонів учасники бойових дій Березнегуватого отримали ще й продуктові набори.

Селищний голова В.В. Клеветенко допоміг організувати для ветеранів святковий стіл з бойовими 100 грамами.

Святкування продовжилося увечері на центральній площі селища, омитій травневим дощем. Концертна програма, підготовлена хором ветеранів та аматорами районної сцени, а також святковий салют були щедрим подарунком для усіх на честь Дня Перемоги.

У рамках Всеукраїнської акції «Естафета пам’яті: пишаємося Великою Перемогою!», яка стартувала за ініціативою Партії регіонів і пройшла на території усіх областей України, у Березнегуватому відбувся етап автопробігу, присвячений 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, участь у якому взяли 18 автомобілів. У такий спосіб учасники пробігу привернули увагу до священного подвигу героїв Великої Вітчизняної війни та висловили безмірну вдячність і повагу ветеранам війни, віддали шану загиблим воїнам та жертвам війни.

Підготувала Тетяна ФІЛІППОВА

Сообщение:

*

НОВОСТИ