Урочиста хода переможців

Новости

  12 мая , 2012

9 травня за участю керівництва області та міста Миколаєва в обласному центрі відбулися святкові заходи. Колона учасників урочистої ходи, в якій пліч-о-пліч рухались ветерани і молодь, представники органів влади та громадськості, пройшла вулицями Радянською та Адміральською до Меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ф. Ольшанського, де відбувся мітинг.

Зі словами вітання до присутніх звернулись голова облдержадміністрації Микола Круглов, голова обласної ради Ігор Дятлов, Миколаївський міський голова Володимир Чайка, почесний голова обласної ради ветеранів України Герой України Олександр Момотенко.

Пам’ять тих, чий подвиг житиме у віках, учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання. Вони також поклали вінки та квіти до пам’ятника героям-десантникам та Вічного вогню. Після цього відбувся військовий парад, у якому взяли участь ветерани-леваневці, військовослужбовці військових частин Миколаївського гарнізону.

Парадним маршем також пройшли переможці конкурсу строю та пісні Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця» – учні навчальних закладів міста Миколаєва.

 

Спілкуючись із журналістами після закінчення мітингу, голова облдержадміністрації Микола Круглов наголосив на тому, що наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про наших героїчних батьків і дідів, передати її нашим дітям та онукам. А голова облради Ігор Дятлов подякував ветеранам за можливість жити у вільній країні переможців.

У Інгульського спуску традиційно працювала польова кухня – всіх охочих частували кашею, а також фронтовими «наркомівськими».

Влас. інф.
Фото Віктора ЩЕРБИНИ

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ