Випускник університету: знайти себе на ринку праці

Конфликт, Новости

  17 мая , 2012

Надворі – травень, а це означає: ось-ось стіни своїх альма-матер назавжди покинуть сотні сповнених енергії та знань юнаків та дівчат. Але яке майбутнє очікує на молодих спеціалістів?

Як свідчить статистика, не завжди веселкове. У 2011 році на обліку служби зайнятості Миколаївщини перебувала майже тисяча випускників вищих навчальних закладів, зокрема 154 особи свого часу здобули вищу освіту в МДУ ім. В.О. Сухомлинського, 78 – у НУК ім. адмірала Макарова, 72 особи мають «корочку» МДАУ, а ще 60 безробітних півдесятка незабутніх років провели, навчаючись у ЧДУ ім. Петра Могили. Враховуючи те, що не всі із колишніх випускників цих та інших вишів, опинившись після закінчення навчального закладу фактично на вулиці, зареєструвались у центрах зайнятості, стає зрозумілим масштаб проблеми. Поготів, коли врахувати значні державні кошти, що були марно витрачені на підготовку нікому не потрібних фахівців.

З метою спільного аналізу ситуації та вироблення комплексу ефективних заходів, 10 травня на базі Миколаївського державного аграрного університету відбувся «круглий стіл» на тему «Взаємодія вищих навчальних закладів та роботодавців з питань якісної підготовки та працевлаштування випускників з урахуванням перспектив соціально-економічного розвитку регіону». В обговоренні взяли участь заступник голови облдержадміністрації з соціальних та гуманітарних питань Наталя Іванцова, директор обласного центру зайнятості, депутат обласної ради Володимир Луста, керівники структурних підрозділів ОДА, ректори державних вищих навчальних закладів та роботодавці.

Як зазначив керівник обласної служби зайнятості В. Луста, сьогодні миколаївські виші випускають на ринок праці чимало молодих фахівців, спеціальності котрих не затребувані в такому обсязі. Це, зокрема, облік і аудит, економіка підприємства, менеджмент організацій, фінанси, бухгалтерський облік, правознавство, педагогічна освіта. Щоб пом’якшити гостроту проблеми, центри зайнятості не лише надають послуги з пошуку підходящої роботи, а й сприяють випускникам в отриманні першого робочого місця у рамках спеціальної державної програми щодо надання роботодавцям дотації на створення першого робочого місця. Проте претендентів на вільні вакансії все одно набагато більше, ніж пропонується робочих місць.

З іншого боку, як констатував директор обласного центру зайнятості, на ринку праці існує значна потреба у робітниках. «Крупні роботодавці, такі як «Миколаївобленерго», звертаються до нас з проханням укомплектувати вакансії за робітничими професіями, а ми не маємо такої змоги, оскільки в центрах зайнятості взагалі не перебувають на обліку безробітні за такими спеціальностями», – зазначив Володимир Вікторович. В області також бракує кваліфікованих сталеварів, станочників, професіоналів з високотехнологічного вирощування і зберігання сільськогосподарської продукції.

Оптимальне вирішення дилеми обласний керівник вбачає у перенавчанні безробітних відповідно до вимог роботодавців. Утім є вже конкретні приклади успішної реалізації такого механізму: за допомогою служби зайнятості психологи перенавчаються на операторів комп’ютерного набору, економіст-магістр не цурається одягти спецівку електрозварника, а менеджер застосовує власні сили в якості кравця.

Принагідно директор ОЦЗ ознайомив присутніх із основними засадами нового законопроекту «Про зайнятість населення» у частині, що стосується саме працевлаштування молоді. Нова редакція закону передбачає проходження студентами виробничої практики, що зараховуватиметься до загального стажу роботи, запровадження контрактів на навчання між роботодавцем та майбутнім працівником, в якому передбачені гарантії та зобов’язання для обох сторін угоди.

Це – один бік медалі. З іншого – необхідно перепрофілювати діяльність вищих навчальних закладів регіону, принаймні державної форми власності, відповідно до потреб ринку праці та вимог часу. Тож заступник голови облдержадміністрації Н. Іванцова наголосила: ситуацію на ринку праці, що її аналізує обласна служба зайнятості, буде враховано при ліцензуванні спеціальностей у вишах з тим, аби «завідомо не готувати майбутніх безробітних». На переконання віце-губернатора, у процесі підготовки кадрів слід враховувати соціально-економічні та територіальні особливості регіону, прогнозувати потребу у працівниках, чітко визначати вимоги до них. Серед конкретних пропозицій під час заходу пролунало: в області не вистачає робітників нової формації та дипломованих спеціалістів з охорони праці, тому варто організувати підготовку саме таких кадрів.

Під час роботи «круглого столу» було вироблено низку рекомендацій, спрямованих на вирішення зазначеної проблеми. Зокрема обласному центру зайнятості та управлінню освіти і науки облдержадміністрації рекомендовано вдосконалити систему профорієнтації молоді на професії, які користуються попитом на регіональному ринку праці, забезпечити індивідуальний підхід щодо надання профорієнтаційних послуг молодим громадянам; спільно з головним управлінням економіки, головним управлінням праці та соцзахисту населення ОДА поліпшити рівень інформування випускників вишів щодо стану та перспектив розвитку ринку праці, дефіцитних та надлишкових професій на ньому, методів пошуку роботи. Також запропоновано підготувати проект пропозицій Миколаївської облдержадміністрації до Кабінету Міністрів України стосовно розширення переліку професій та спеціальностей, за якими роботодавець зможе забезпечити молоду людину першим робочим місцем за рахунок отримання дотації від служби зайнятості.

Заступник голови ОДА Н. Іванцова запевнила учасників «круглого столу»: подібні засідання за участю зацікавлених сторін систематично відбуватимуться і надалі.

Андрій ТЮРІН

НА  ЗНІМКУ: під час роботи «круглого столу».

Сообщение:

*

НОВОСТИ