Ювілей авіаційної частини

Новости

  17 мая , 2012

Першого травня на військовому аеродромі «Вознесенськ» пройшли святкові заходи, присвячені 65-річному ювілею авіаційної частини. Командир військової частини А1478 підполковник В.В. Кав’юк розповів про історію створення частини та привітав особовий склад зі святом.

Частина була створена 1947 року на базі розформованого авіаційно-технічного полку з дислокацією у м. Орадео-Маре (Румунія). Її завданням було забезпечувати бойову роботу 130-го Гвардійського штурмового авіаційного полку та підрозділів обслуговування 7-ї Гвардійської штурмової авіаційної дивізії.

Сьогодні особовий склад авіаційної частини у ратній праці демонструє наполегливість, витримку, самовідданість, головні зусилля спрямовує на виконання поставлених завдань, зростання професійного вишколу, зміцнення військової дисципліни та статутного порядку. Частина виконує завдання щодо підтримки військового аеродрому у постійній бойовій готовності, бере участь у забезпеченні польотів військових літаків. У березні 2012 року частиною було проведено забезпечення польотів літаків СУ-27 Миргородської авіаційної бригади.

Підготувала Тетяна ФІЛІППОВА

Сообщение:

*

НОВОСТИ