Захистити права допомагає профспілка

Новости

  5 мая , 2012

Нещодавно відбулося друге засідання обласної ради профспілок, присвячене обговоренню провідних аспектів соціального діалогу з органами влади, місцевого самоврядування та роботодавцями.

У заході, окрім представників профспілкових організацій, взяли участь міський голова Володимир Чайка, начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Сивопляс, голова обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» Олександр Шпиль, керівник апарату Федерації профспілок України Зоя Васильова.

Як повідомив голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов, сьогодні на Миколаївщині існує розгалужена система угод із соціально-економічних питань, розрахованих на 2012-2015 роки, а також угод про співпрацю профспілок із соціальними партнерами за окремими напрямками роботи. Окрім того, головною формою ведення соціального діалогу на локальному рівні є переговори по укладанню колективних договорів із окремими підприємствами та організаціями.

Проте у ході ведення соціального діалогу профспілки стикаються з певними труднощами. Наразі на окремих підприємствах області існує заборгованість із виплати заробітної плати, має місце оформлення працівників із порушенням трудового законодавства, надання відпусток без збереження заробітної плати. Не відповідають санітарно-гігієнічним нормам умови праці більше 20 тисяч жителів Миколаївщини. Лише в минулому році було зафіксовано 116 нещасних випадків на виробництві, в яких постраждала 121 особа, у тому числі 12 – зі смертельними наслідками.

Неналежне виконання зобов’язань сторін колективних договорів з питань оплати праці є основним чинником соціальної напруги в колективі та ініціювання профспілковими організаціями трудових спорів. За словами Юрія Петровича, днями один із таких спорів, пов’язаний із підвищенням рівня заробітної плати, виник між найманими працівниками та адміністрацією миколаївського ЗАТ «Лакталіс-Україна».

Тож профспілкові організації області повинні й надалі продовжувати співпрацю у рамках соціального діалогу, спрямовану на захист прав та інтересів найманих працівників, створення сприятливого клімату для їх ефективної трудової діяльності.

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ