Зустрічайте – її величність Книга

Новости

  5 мая , 2012

Щороку за ініціативою облдержадміністрації та Центральної бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького в Миколаєві проходить обласний конкурс «Краща миколаївська книга». Він є логічним продовженням виставки «Миколаївська книга».

У п’ятницю, 27 квітня, у приміщенні бібліотеки відбулася десята церемонія нагородження переможців конкурсу. На захід завітали почесні гості. Серед них – заступник голови, керівник апарату ОДА В’ячеслав Рукоманов, перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, заступник міського голови Маргарита Сапожнікова.

В’ячеслав Рукоманов із гордістю відзначив, що з кожним роком миколаївські письменники стають усе більш самостійними та вільними, здатними творити об’єктивно. Також він пообіцяв місцевим авторам та книговидавцям, що зі свого боку облдержадміністрація усіляко підтримуватиме їх починання. А Володимир Пащенко від щирого серця привітав переможців цьогорічного конкурсу, побажавши їм подальших творчих успіхів та нових цікавих видань.

Переможці конкурсу «Краща миколаївська книга-2011», яких визначили 48 незалежних експертів, були нагороджені дипломами. Та найбільшою нагородою для них стали позитивні відгуки читачів про їх літературні творіння.

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ