Первомайщина: впевнено тримати курс лідерства

Новости, Официально

  14 Июн , 2012

Днями у Первомайському районі відбувся День обласної ради. Майже 50 населених пунктів, що об’єднані у двадцять одну сільську та селищну і міську ради, стали об’єктом вивчення представниками депутатського корпусу та працівниками виконавчого апарату щодо виконання рішень обласної ради та обласних комплексних програм.Члени робочих груп спостерігали, чим живе, як працює Первомайщина, перей-малися її проблемами, раділи здобуткам та акцентували увагу, який її досвід може бути корисний іншим районам, аби разом можна було вирішувати усі питання громади.

Обговорення проблем та шляхів їх вирішення у Кінецьпіллі.
 

Дванадцять депутатських робочих груп мали змогу не лише ознайомитися, а й спробували вирішити ряд проблематичних ситуацій, які турбують Первомайський район. Депутати Т. Бугаєнко, В. Травянко, В. Відяпін, М. Дубіна, А. Хачатуров, І. Сотський, Д. Фалько, М. Скрипніченко, В. Кульчицький, О. Усенко, М. Косінчук, О. Смирнов змогли безпосередньо, кожен у конкретній сільській раді, виокремити ряд позицій, за якими потрібна підтримка районної чи обласної рад.

Захоплена приїздом гостей малеча Кінецьпільського садочка-ясел «Струмочок».
 

Зокрема перший заступник Володимир Пащенко відвідав у Кінецьпіллі дитячий садок та амбулаторію сімейної медицини, до речі, першу в області, яка отримала такий статус. «Ми робимо усе для покращення життєдіяльності сільчан: у садочку – в процесі відкриття четверта група, а в амбулаторії – розширення приміщення», – розповів Кінецьпільський сільський голова Микола Ребрій.

В. Відяпін: «Керівництво лікувальних структур повинно відповідати вимогам та бути перевірене часом. Первомайська ЦРЛ – достойний приклад професіоналізму та людяності».
 

Також не залишились повз уваги першого заступника голови облради й Центральна районна лікарня та терапевтичне відділення обласного госпіталю ветеранів війни. «У цих закладах є команда, є взаємопорозуміння, є мета, куди розвиватися далі. А головний лікар є майстром своєї справи, – і це важливий фактор для розвитку лікувального закладу», – зазначив Володимир Валентинович після візиту. Крім того, Володимир Пащенко відвідав Первомайський політехнічний інститут з нагоди його 15-річчя та 25-річчя заснування коледжу.

Викладачам-відмінникам Первомайського політеху – грамоти від обласної ради.
 

Робочі групи на чолі з депутатами обласної ради на звітній нараді представили своє бачення позитивних зрушень та негативних явищ у районі. Проте переваг виявилося більше і майже одностайною була думка, що Первомайщина посідає місце лідера серед районів Миколаївщини.

Валентина СТЄКОЛЬЩИКОВА

Феєричні вітання з нагоди ювілею.
 

Сообщение:

*

НОВОСТИ