Депутати готуються до сесії

Новости, Официально

  14 Июн , 2012

Вчора відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту під головуванням М.А. Кравченка. Робота членів комісії пройшла у два етапи: перший – розгляд ряду питань, що виносяться на Х сесію обласної ради. Другим стало виокремлення та узгодження суто профільних завдань, якими наразі займається дана постійна комісія.

За участю голови обласної ряди Ігоря Дятлова було розглянуто низку важливих питань. Зокрема щодо продовження програми по відновленню зовнішнього освітлення сіл, адже менше 60% населених пунктів мають цю комунікацію.

Не залишилась повз уваги депутатів й проблема відмови опису та продажу рухомого майна Миколаївського міжнародного аеропорту Новоодеським управлінням юстиції. З цього приводу Ігор Дятлов зазначив: «Ми не маємо наміру дати «порізати» майно аеропорту, а усі предметні питання вирішимо в процесі обговорення на сесії».

Досить багатогранною виявилася також ситуація щодо створення на базі парка «Перемога» студентського містечка з розміщенням тренувального комплексу для різних видів спорту та його балансоутримувача.

Крім того, депутати розглянули хід виконання обласної Програми «Молодь Миколаївщини» на 2011-2015 роки. Зокрема було зроблено акцент на розділи програми, що пропагують утвердження патріотизму, духовності, моралі та формування загальнолюдських життєвих принципів; підтримку діяльності молодіжних та дитячих громадських організацій; інтеграцію українського молодіжного руху до європейських та світових молодіжних структур. Свої конструктивні рекомендації та доповнення з цього приводу внесли начальник управління у справах сім’ї та молоді ОДА Микола Жук та начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Мельніченко.

Валентина СТЄКОЛЬЩИКОВА
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ