Абітурієнт, твій час настав!

Новости, Общество

  12 Июл , 2012

У вівторок, 10 липня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Наталі Іванцової відбулося чергове засідання оперативного штабу «Вступна кампанія 2012 року». Він був створений наприкінці червня за наказом губернатора.

Вже другий рік поспіль до складу цього штабу входить близько 10 студентів, які є членами або головами студентських рад. «Варто відзначити ефективність роботи у такому складі, – наголосила заступник голови облдержадміністрації, – це вагома допомога абітурієнтам та їх батькам».

Про те, як проходить у Миколаївській області вступна кампанія, розповіла заступник управління освіти і науки облдержадміністрації Ганна Каськова. Зокрема вона повідомила, що, починаючи з 2 липня, усі вищі навчальні заклади та їх структурні підрозділи були охоплені перевіркою членів комісій оперативного штабу. Її результати показали, що максимально комфортні умови для вступників, їх батьків створено медичним та будівельним коледжами, технікумом залізничного транспорту, Миколаївським національним університетом ім. В.О. Сухомлинського. Також Ганна Леонідівна відмітила високу організацію роботи приймальної комісії НУК ім. адмірала Макарова.

У цілому члени оперативного штабу, в тому числі й студентський актив, здійснили 22 перевірки, у ході яких були виявлені недоліки в організації роботи приймальних комісій у деяких навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації, які рекомендували вступникам здавати оригінал документів або подавати документи лише на одну спеціальність.

Також під час засідання виступили керівники вищих навчальних закладів області. Ректор МНУ ім. В.О. Сухомлинського Валерій Будак відзначив особливість цьогорічної вступної кампанії – подання заяв в електронній формі. Наразі лише до його ВНЗ їх надійшло 276. У свою чергу, ректор Миколаївського державного аграрного університету В’ячеслав Шебанін висловив занепокоєння стосовно слабкої підготовки абітурієнтів із сільської місцевості. Як один з варіантів вирішення цієї проблеми він запропонував створити коледжі при кожному виші.

Наостанок Наталя Іванцова порекомендувала всім ректорам ВНЗ звернути особливу увагу на дітей-сиріт та інвалідів, які бажають вступити до їх навчальних закладів, та створити всі необхідні умови для їх навчання.

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ