Один день у музеї

Культура, Новости

  19 Июл , 2012

Учасники дитячо-юнацького клубу відвідали Миколаївський обласний художній музей ім. Верещагіна. Основне завдання екскурсії – ознайомитися з результатами довгострокової культурно-освітньої програми «Відродження шедеврів» (www.100 shedevrov.mk.ua).

Діти співробітників підприємств проммайданчика МГЗ у віці від 6 до 15 років з величезним інтересом слухали екскурсовода та із захопленням розглядали полотна відомих художників. Особливо їм було приємно побачити вже знайомі картини, які були відреставровані завдяки фінансовій підтримці РУСАЛу. Це полотна «Пушкін на березі Чорного моря» І.К. Айвазовського, «Христос і багатий юнак» Ф.П. Чумакова, «Мисливці на привалі» В.Г. Перова, «Очаківський берег» Р.Г. Судковського тощо. Всього на даний час відреставровано 13 картин.

Діти були здивовані тим, що картини можуть бути настільки великими, наприклад, розмір площі картини В.В. Верещагіна «Орли» («Забутий солдат») дорівнює 15-ти квадратним метрам. Також підлітків вразила кількість представлених картин і антикварний вік деяких з них. Дітей же молодшого віку притягували яскраві, барвисті полотна.

Під час екскурсії співробітники музею розповідали неймовірні історії написання та життя самих картин, а також провели майстер-клас про те, як правильно розглядати картини, під яким кутом, на якій відстані.

Екскурсія вийшла цікавою, пізнавальною і незабутньою.

Тетяна Коломієць

Сообщение:

*

НОВОСТИ