По кримінальній справі Корнацького проводиться досудове слідство

Новости

  19 Июл , 2012

У провадженні слідчого відділу ДПС у Миколаївській області знаходиться кримінальна справа, порушена за фактом умисного ухилення службовими особами ТОВ «Агрофірма Корнацьких» від сплати податків у особливо великих розмірах, за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.

У рамках вищевказаної кримінальної справи порушено кримінальну справу відносно Л.М. Нікіткіної за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України. На момент скоєння злочину вона перебувала на посаді головного бухгалтера ТОВ «Агрофірма Корнацьких» та була відповідальною за фінансово-господарську діяльність.

Приводами для порушення кримінальної справи є безпосереднє виявлення слідчим у діях головного бухгалтера ТОВ «Агрофірма Корнацьких» ознак злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.

Підставами до порушення є достатні дані, які містяться в матеріалах кримінальної справи. А саме: довідка про можливі втрати бюджету щодо ТОВ «Агрофірма Корнацьких» та результати його діяльності за період 2009-2011 років, інформація відділів Держкомзему у Первомайському та Кривоозерському районах про кількість земель, зареєстрованих за ТОВ «Агрофірма Корнацьких», та про кількість зареєстрованих договорів оренди землі ТОВ «Агрофірма Корнацьких», а також інформація про результати документальної невиїзної перевірки ТОВ «Агрофірма Корнацьких» з питань правомірності застосування сільськогосподарським підприємством спеціального режиму оподаткування ПДВ за період з 01.01.2009 по 31.12.2011 та перебування платником фіксованого сільськогосподарського податку за період з 01.01.2009 по 31.12.2011.

У ході проведення досудового слідства по кримінальній справі слідчим накладено арешт на все рухоме та нерухоме майно, зареєстроване за ТОВ «Агрофірма Корнацьких».

На даний час по кримінальній справі проводиться досудове слідство.

Прес-служба ДПС у Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ