Про «мовний» закон і не тільки…

Новости, Политика

  12 Июл , 2012

На початку тижня з робочим візитом на Миколаївщині побувала народний депутат України Олена Бондаренко. В процесі відвідин корабельного краю керівництво області ознайомило столичну гостю із станом реалізації масштабних проектів. Це – Старофлотські казарми, майбутній спортивний комплекс на базі парку «Перемога», суспільний проект «Серце міста». Крім того, відбулася прес-конференція. Представників ЗМІ цікавили питання різних сфер діяльності держави, до яких безпосередньо має відношення «регіоналка»: мовне, екологічне та медійне.

Серед низки питань до народного депутата акцент був зроблений на тому ж таки «мовному» законі, який вже отримав позитивний відгук Венеціанської комісії. І, за переконанням Олени Бондаренко, незабаром його підпише Президент України.

– А якщо треба буде переголосувати за законопроект, який наразі вже має статус закону, то необхідну кількість голосів ми маємо, – зазначила народний депутат.

Не оминули й екологічну ситуацію на миколаївських річках. На думку Олени Бондаренко, відсутність екологічної свідомості – це першопричина лих та катастроф, що ми маємо у цьому напрямку.

Також торкнулися питання щодо продовження строку дії аналогового телебачення та стовідсоткового переходу до цифрового.

– Перехід буде поступовий, до 2015 року. Держава візьме на себе в рамках соціальної акції закупівлю необхідного обладнання, – запевняє депутатка. Дніпропетровщина вже придбала для своїх ветеранів усе необхідне для прийому цифрового телебачення.

Валентина СТЄКОЛЬЩИКОВА

Комментарии:

  1. достали:

    дістали зі своїм законом, краще так дбали б про ремонт доріг, достойні зарплати, а їм аби воду каламутити. який миколаїв російськомовний знаємо, виїзжає на навчання з села,а там і залишається з села так через місяць уже чтокає і по-українськи непонімає!

  2. Ёжикс:

    Бондаренко – неадекватная баба :(

Сообщение:

*

НОВОСТИ