У пошуках зважених рішень

Новости, Официально

  5 Июл , 2012

Днями перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко разом із начальником управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА Петром Камінським, а також з начальником Головного управління МНС України в Миколаївській області Максимом Грицаєнко провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації.

До розгляду комісії було представлено вісім ключових позицій. Зокрема на засіданні першим розглянули питання про доцільність підняття рівня Олександрівського водосховища, яке безпосередньо слугує нижньою водоймою для Ташлицької гідроакумулюючої станції, до позначки 20,7 метра, ініційованого ЮУ АЕС. Думок, як позитивних, так і негативних, з цього приводу різних обласних управлінь було достатньо. Проте, вислухавши доповідачів, Геннадій Ніколенко зауважив, що це питання, яке порушувалося і на попередній комісії, потребує доопрацювань, в даному випадку у вигляді створення комісії з числа провідних фахівців.

 

Окремим питанням члени комісії розглянули ситуацію щодо організації контролю та вжиття заходів для запобігання пилінню при погіршенні погодних умов та посиленні вітру при експлуатації шламосховищ ТОВ «Миколаївський глиноземний завод».

Після звіту профільних фахівців та представника заводу перший заступник губернатора зазначив, що з ініціативи народних депутатів, Кабінету Міністрів та депутата Г. Задирки сформована робоча група, що має виїхати на завод і знайти конструктивні рішення цієї проблеми.

Також у полі зору комісії були питання пожежної безпеки у Національному природному парку «Білобережжя Святослава» та стан готовності Жовтневої центральної районної лікарні.

Валентина СТЄКОЛЬЩИКОВА
Фото автора

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ