Жінку вдалося врятувати

Новости

  12 Июл , 2012

У ніч з суботи на неділю під час пожежі, що сталася в селищі Фрунзе Доманівського району Миколаївської області, постраждала сім'я – двоє дітей отримали опіки відповідно І і ІІІ ступенів тяжкості. Рятуючи дітей, 28-річна мати отримала близько 80% опіків ІІІ ступеня.

7 липня бригадою швидкої медичної допомоги хвору госпіталізовано в опікове відділення Миколаївської міської лікарні № 3. Враховуючи стан хворої, фахівцями прийнято рішення про необхідність її термінового переведення до Донецького опікового центру. Але транспортування звичайним транспортом могло привести до вкрай негативних наслідків. З питанням організації спеціального транспорту управління охорони здоров’я звернулось до ТУ МНС та особисто до Миколи Круглова. Завдяки спільним зусиллям губернатора Миколаївської області, ТУ МНС України в Миколаївський області, губернатора Херсонської області оперативно вирішено питання транспортування потерпілої. Бригадою Територіального центру екстреної медичної допомоги хвора в супроводі лікарів Миколаївської міської лікарні № 3 доставлена до гелікоптера в аеропорт м. Миколаєва, далі – до м. Донецька.

З Донецького аеропорту хвору бригадою Територіального центру екстреної медичної допомоги м. Донецька доставлено в опіковий центр.

Стан жінки лікарями оцінюється як стабільний, важкий. Хвора вже прооперована.

Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації висловлює подяку губернатору Миколаївської області Миколі Круглову, ТУ МНС України в Миколаївській області, губернатору Херсонської області, начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України за докладені зусилля для врятування життя людини.

Прес-служба управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації

Сообщение:

*

НОВОСТИ