Миколаївська студентка їде до Кореї

Новости

  2 Авг , 2012

Катерина Гавриш, студентка Миколаївського базового медичного коледжу, буде представляти Україну і Національну організацію скаутів України на скаутському ХІІІ Національному Джемборі Кореї.

Миколаївський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна організація скаутів України» урочисто проводжав Катерину Гавриш на ХІІІ Національний Джемборі Кореї, який відбудеться 2-8 серпня 2012 року у Республіці Корея. Від країн СНД у цьому заході запрошено взяти участь всього 5-тьох скаутів із різних національних скаутських організацій регіону Євразія.

Для України – особлива честь брати участь у Джемборі Кореї, бо саме у липні 2008 року в Республіці Корея відбулася 38-ма Світова скаутська конференція, на якій Національну організацію скаутів України було офіційно визнано повноправним членом Всесвітньої організації скаутського руху (ВОСР). З того часу наша молодь отримала можливість долучитися до світових скаутських цінностей, які є основою виховання та стилю життя для 28000000 скаутів у 161-й країні світу. Міжнародні зустрічі такого рівня – це завжди великий стимул для членів скаутських організацій, патрулів та загонів. Саме через участь скаутів у міжнародних програмах з’являється можливість підрівняти свій темп роботи під світовий масштаб скаутського руху, більше пізнати навколишній світ, культуру й традиції різних країн, обмінятися досвідом скаутської практики, розширити горизонти спілкування і знайомств, знайти однодумців з інших країн світу, підтримувати з ними дружні стосунки через системи Інтернет і Scope. А для 10000 учасників Джемборі – ще й удосконалення знання іноземних мов та розвиток патріотичних почуттів до своєї країни!

Єдиний представник від України повинен був вибороти своє право участі у Джемборі під час тривалого всеукраїнського відкритого скаутського змагання серед кандидатів-претендентів від усіх обласних осередків НОСУ.

У 2004 року Катерина Гавриш стала членом МОДГО «Миколаївська спілка скаутів», з 2008-го вона вступила до Миколаївського обласного осередку НОСУ, є скаутським патрульним лідером, з 2010 року – член комітету з підготовки і проведення Миколаївського обласного Джемборі «Зустріч друзів», активний учасник і асистент дорослих лідерів багатьох обласних і місцевих скаутських програм. Батьки трохи хвилюються, бо за кордон дівчина їде без супроводу. Але знають, що Катерина має не тільки скаутський досвід роботи у міжнародних програмах та не розгубиться навіть у великих натовпах. Нещодавно вона була волонтером УЄФА на київському стадіоні під час проведення Євро-2012.

«Це велика честь для мене, як члена скаутської родини Миколаївщини, представляти Україну і Національну скаутську організацію на світовому рівні! Дякую усім друзям-скаутам за довіру! – промовила дівчина перед від’їздом до Києва, звідки літаком дістанеться на протилежний бік земної кулі.

Прапор НОСУ та України у Сеулі у надійних руках!

Миколаївський обласний осередок НОСУ гордий за тебе, Катерино!

Вікторія Димитрова, керівникпрес-центруМОО ВМГО «НОСУ»

Сообщение:

*

НОВОСТИ