Повернулися з нагородами

Культура, Новости

  2 Авг , 2012

Поки більшість школярів насолоджувалися літніми канікулами та відпочинком, учасники танцювального клубу «Прайд» Веселинівського районного Будинку культури (художній керівник – А. Броднікова) щодня чимало часу проводили у танцювальних залах, не шкодуючи сил і часу, сумлінно готуючись до серйозних танцювальних змагань – дев’ятого Міжнародного традиційного фестивалю сучасних танців, який проходив із 26 по 30 червня на березі теплого Азовського моря у місті Генічеську.

Як показали результати конкурсу, старання юних веселинівців не були марними. Вони повернулися з достойними нагородами, продемонструвавши суддівській колегії отримані від тренерів навики та вміння. Тож колекція здобутків клубу поповнилася новими кубками, медалями та грамотами, завойованими у різних категоріях і стилях. Конкуренція під час змагань була серйозною. Адже сюди з’їхалися танцівники з інших країн, представляючи танцювальні колективи з чималим досвідом роботи. Однак це не завадило порівняно молодому клубу «Прайд» налаштуватися на перемогу та боротися на високому рівні. Так, наймолодші члени колективу в категорії «Хіп-хоп формейшн, діти до 11 років» та «Bally-dance, мала група, діти до 11 років» посіли призові перші місця. У категорії «Стріт-денс формейшн, мала група, юніори» «Прайд» виборов також 1-ше місце. Дует О. Лупол і В. Даценко за категорію «Вільний стиль» отримав 2-ге місце в конкурсі. У категорії «Диско, соло, діти до 11 років» О. Ратушна посіла 2-ге призове місце. Старші учасники за міні-продакшн, хіп-хоп (мала група) здобули перемогу. У вільному стилі дует А. Кочмар, С. Маркін виборов також перше місце. Крім цього, в сольних виступах у категорії «Хіп-хоп» С. Маркін та«Диско» – Я. Ставніченко зайняли 2-ге місце, О. Лисоконь у категорії «Хіп-хоп соло, діти до 11 років» отримала нагороди за 3-тє місце. І це – далеко не всі нагороди, з якими повернулися додому «прайдівці»

Непоміченим для журі не лишився й той факт, що члени танцювального клубу «Прайд» добре працюють у різних напрямках і стилях, хоча й мають за плечима нетривалу практику занять танцями. А все завдяки невтомній енергії та відданості справі тренерів-хореографів «Прайду» – А. Броднікової та Я. Купріянової. Саме вони створюють такі танцювальні композиції, які потім на різних сценах різних конкурсів посідають призові місця, саме вони займаються розробкою сценічних костюмів, багатьма організаційними питаннями.

Під час змагань наші дівчата взяли участь у конкурсі краси «Міс Jazz camp». А в перервах між репетиціями та конкурсами діти мали можливість відпочити на морі. Відтак, окрім приємних вражень від нагород, привезли з собою спогади про відпочинок. А попереду – підготовка до наступних конкурсів.

Тетяна МЕРСІ
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ