Програма «Доступне житло» запрацювала

У четвер, 2 серпня, голова облдержадміністрації Микола Круглов вручив ключі від трьох перших квартир, придбаних по Програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Цього дня щасливими володарями омріяного житла стали жителі Миколаєва О.Ю. Педченко та О.О. Дунець (1-кімнатні квартири), С.М. Тягунова (2-кімнатна квартира), які вже підписали Договори про надання часткової компенсації. Наразі ще 12 сімей подали всі необхідні документи для участі в даній програмі.

Після урочистостей Микола Петрович провів нараду, на яку були запрошені молоді сім’ї, керівники банківських установ, підприємств-забудовників. «Три квартири, які сьогодні були реалізовані, – це лише початок, – запевнив присутніх голова ОДА. – Сьогодні держава робить все можливе для того, щоб стимулювати та зберегти свої банківські установи, втримати їх стабільність. Ми з нашого боку повинні створити в Миколаївській області максимально комфортні умови для молодих людей, які бажають придбати доступне житло в кредит». Також Микола Круглов повідомив, що нещодавно обласною владою було надане доручення, яке передбачає зменшення першого внеску на придбання житла з 25% до 15%. Актуальним залишається і питання надання кредитного житла військовослужбовцям та їх сім’ям.

Нині на Миколаївщині, за словами Миколи Круглова, поліпшення житлових умов потребують ще 353 особи, які стоять у черзі на отримання житлової площі за програмою «Доступне житло», а 290 новозбудованих квартир поки що залишаються нереалізованими. Слід зазначити, що наразі наша область отримала 2,5 млн. грн. для надання часткової компенсації за іпотечні кредити на доступне житло.

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ