Шкільні автобуси – освітянам Миколаївщини

Новости

  9 Авг , 2012

На виконання Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» 3 серпня на території Приватного акціонерного товариства «Бориспільський автозавод» відбулася урочиста церемонія передачі представниками Уряду 37 шкільних автобусів сільським школам Миколаївської області.

В урочистостях взяли участь Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв, міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Мельніченко, а також начальники та представники відділів освіти 19 районів області, які отримали автобуси.

З метою створення у сільській місцевості належних умов для здобуття учнями якісної освіти Урядом під головуванням Віктора Федоровича Януковича у 2003 році затверджено Державну цільову соціальну програму «Шкільний автобус».

За час роботи попередніх урядів областю було отримано за кошти державного бюджету 23 шкільних автобуси (по Україні – 588). У 2006, 2007 та 2009-му роках фінансування зазначеної програми не здійснювалось.

Завдяки підтримці програми «Шкільний автобус» нинішнім урядом навчальними закладами області отримано за кошти державного бюджету 59 шкільних автобусів (по Україні – 1753).

Отже, практично вирішено питання забезпечення засобами перевезення дітей та педагогічних працівників, які проживають у сільській місцевості нашої області.

Таким чином, зроблено справу, на яку з нетерпінням чекали діти, батьки, педагоги. Вітаємо нових господарів шкільних автобусів!

Сообщение:

*

НОВОСТИ