Нові тролейбуси виходять на лінії

Новости

  25 Окт , 2012

23 жовтня, напередодні відзначення 45-річчя запуску першого тролейбусу в Миколаєві, на території тролейбусного депо КП «Миколаївелектротранс» відбулася урочиста презентація та випуск на міський тролейбусний маршрут № 2 нового рухомого складу тролейбусів.

Святковий настрій із жителями Миколаєва та безпосередньо працівниками підприємства розділили голова облдержадміністрації Микола Круглов та Миколаївський міський голова Володимир Чайка.

«Ініціатором відродження електричного транспорту в місті став голова облдержадміністрації Микола Круглов. Уперше за багато років ми отримали новий рухомий склад», – з такими словами директор КП «Миколаївелектротранс» Василь Жуменко запросив до слова керівника області.

М. Круглов висловив переконання, що влада та колектив міського електротранспорту завжди знайдуть спільну мову. І нагадав про випадок, який стався у Запорізькій області: під час робочої поїздки Президент України побачив «закатану» асфальтним покриттям колію електричного транспорту. Віктор Янукович наголосив, що злагоджене функціонування міського електротранспорту має перш за все соціальну функцію, забезпечує виконання Закону України про безкоштовний проїзд пільгових категорій громадян.

Саме тому, зазначив голова облдержадміністрації, обласна влада ні за яких умов не допустить погіршення фінансового благополуччя ні працівників комунального підприємства, ні мешканців міста. Принагідно Микола Круглов сповістив працівників КП «Миколаївелектротранс» про заплановане підвищення з січня 2013 року їх заробітних плат.

Для оновлення рухомого складу тролейбусів на початку 2012 року Державним бюджетом спільно з бюджетом міста Миколаєва було передбачено 12 мільйонів гривень (10,2 і 1,8 відповідно). У липні поточного року тендерним комітетом проведено процедуру закупівлі семи тролейбусів. Переможцем визнано ТОВ «МАЗтранссервіс» з тролейбусом МАЗ ЕТОН – Т103.00. Голова облдержадміністрації повідомив, що найближчим часом на вулиці міста вийдуть ще п’ять машин.

Микола Круглов та Володимир Чайка особисто вручили ключі та шляхові листи водіям новеньких тролейбусів. Першими їх пасажирами стали працівники КП «Миколаївелектротранс», повідомляє сайт ОДА.

Сообщение:

*

НОВОСТИ