Опалювальний сезон: готовність № 1

Новости

  19 Окт , 2012

16 жовтня перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко провів засідання обласного штабу з питань забезпечення нового опалювального сезону. На засідання були запрошені голови райдержадміністрацій або профільні заступники голів, керівники комунальних підприємств області, начальники відповідних структурних підрозділів та управлінь облдержадміністрації.

«Сьогодні ми маємо сприятливий температурний режим – середня добова температура по районах коливається від +14 до +18 градусів, але завтра вона може швидко знизитися, і ми повинні бути готовими до цього. Особливу увагу слід звернути на дошкільні навчальні заклади, при такій погоді діти найбільше хворіють. На всіх об’єктах соціально-побутового призначення необхідно підтримувати температурний режим, для того, щоб не переохолоджувати приміщення, необхідно їх періодично опалювати», – звернувся до учасників обласного штабу перший заступник голови облдержадміністрації.

Учасники наради заслухали доповідь начальника управління житлово-комунального-господарства облдержадміністрації Євгена Гладкова, який охарактеризував ситуацію по області в цілому та зазначив, що тепло не подається лише до тих об’єктів соціальної сфери, які опалюються від котелень ТЕЦ та комунальних підприємств. Це пов’язано із отриманням лімітів на газ та підписанням договорів з НАК «Нафтогаз України». Усі індивідуальні котельні, які обслуговують соціальну сферу, станом на 16 жовтня вже запущені або пройшли пусконалагоджувальні роботи.

Голови райдержадміністрацій по черзі звітували першому заступнику голови облдержадміністрації щодо ситуації з початком опалювального сезону по своїх районах.

Під час наради Геннадій Ніколенко акцентував увагу керівників комунальних підприємств та голів райдержадміністрацій на розрахунки за спожитий газ, по яких Миколаївська область займає лідируючі позиції по Україні. Цього року ситуація з розрахунками не має погіршитися, хоча ми і не отримали необхідної нам компенсації в тарифах.

Після засідання обласного штабу Геннадій Ніколенко провів робочу нараду з головами райдержадміністрацій щодо освоєння коштів державного та обласного бюджетів на поточний та капітальний ремонти доріг комунальної власності.

Перший заступник голови облдержадміністрації дав протокольні доручення головам райдержадміністрацій під особисту відповідальність до 1 листопада 2012 року освоїти усі виділені їм кошти державного та обласного бюджетів по дорогах.

Влас. інф.

Сообщение:

*

НОВОСТИ