Робоче місце для інваліда: реальність, а не міф

Новости

  25 Окт , 2012

Починаючи з 23 листопада 2011 року, Кабінетом Міністрів України було спрощено порядок надання дотацій роботодавцю на створення робочих місць для інвалідів.

Упродовж декількох місяців Миколаївське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, обласна служба зайнятості та Головне управління праці та соціального захисту населення ОДА займалися підбором осіб із обмеженими фізичними можливостями, які хочуть та можуть працювати. Ними було проведено анкетування інвалідів, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, здійснено пошук роботодавців, які згодні надати робочі місця на своєму підприємстві.

Нещодавно фортуна посміхнулася життєрадісному хлопцеві Костянтину Фербею. Питанням створення спеціалізованого робочого місця зацікавилася приватний підприємець Олена Васільєва, яка займається торгівлею та доставкою православних книг, виробів через мережу Інтернет. Прагнучи до розширення свого бізнесу, у неї виникла необхідність у створенні вакансії приймальника замовлень. Костянтин успішно пройшов співбесіду, він, незважаючи на свій фізичний стан, виявився дуже комунікабельним, цілеспрямованим та обдарованим працівником. Окрім того, хлопець має декілька дипломів про освіту і добре знається на комп’ютерах.

Для нього було закуплено спеціальне обладнання, яке дозволяє Костянтину працювати однією рукою та ефективно справлятися зі своїми професійними обов’язками. Хлопець задоволений своїм новим робочим місцем, тут він почуває себе комфортно та впевнено. До того ж ця робота не вимагає від нього особливих зусиль та не шкодить його фізичному здоров’ю.

Це перше в Україні робоче місце для інваліда, створене за державні кошти шляхом надання дотації роботодавцю. Тому його презентація стала неабиякою подією, на яку завітали голова облдержадміністрації Микола Круглов та перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко. Вони подякували всім, хто долучився до цієї благородної справи, а новому працівнику побажали успіхів у роботі та вручили цінні подарунки.

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ