Вони такі, як всі, але трішечки сильніші

Новости, Спорт

  5 Окт , 2012

У м. Євпаторія АР Крим з 13 по 17 вересня відбулася 8-ма Відкрита міжнародна Спартакіада ВОІ «Союз організацій інвалідів України» з рекреаційних видів спорту для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Урочистим і змістовним було відкриття Спартакіади. Після виконання Державного гімну України всіх учасників щиро привітали голова ВОІ СОІУ В.В. Назаренко, голова спортивного комітету С.А. Чумак, представники влади АР Крим, голови організацій інвалідів Молдови та Білорусі. Команди, що вишикувалися на парадній лінійці, красувалися в різнобарвних спортивних формах.

Далі розпочалися змагання. На спартакіаду прибуло 27 команд з усіх областей України, а також команди з Молдови та Білорусі.

До складу команди Миколаївської області ввійшло шість спортсменів – переможців 4-ї обласної Спартакіади людей з обмеженими можливостями. Це право вибороли кращі спортсмени від Вознесенського, Єланецького, Очаківського, Кривоозерського та Новоодеського районів. Очолила команду голова спортивного комітету В.І. Ігнатова.

Змагання проходили в таких видах: фігурна їзда на інвалідних візках, баскетбол, дартс, стрибки в довжину з місця, городки та в грі «Бочча».

Напруженою, захоплюючою була боротьба на різних майданчиках та спортивних доріжках. Інваліди виявили неабияку силу волі. У запеклій боротьбі наша команда виборола загальне сьоме місце в командному заліку серед 29 команд, які взяли участь у Спартакіаді. Для нас це також перемога, адже в минулому році ми були десяті.

Команда Миколаївської області.
 

Не залишилась наша команда і без нагород. Так, представник від Новоодеської організації інвалідів В’ячеслав Шелдишев став переможцем серед чоловіків у стрибках у довжину з місця, а Валентина Бирзул посіла друге місце в городках. Представниця від Кривоозерського району Олена Бубенець стала другою призеркою серед жінок у стрибках у довжину з місця.

Увечері, після нагородження та офіційного закриття Спартакіади, при зоряному небі ми всі милувались сяйвом ліхтариків, що підіймались високо вгору. На пам’ять про Спартакіаду у нас залишаться теплі спогади, адже тут ми змогли не лише показати свої досягнення в спорті, а й познайомитися із учасниками інших команд, потоваришувати між собою. Тепер ми будемо готуватися до 9-ї Спартакіади, що відбудеться в 2013 році.

Поїздка на Спартакіаду відбулася завдяки підтримці облдержадміністрації. Члени команди також дуже вдячні директору ПП «ПіК» В.А. Міроненко за незабутню поїздку до Криму.

В.І. ІГНАТОВА, голова спортивного комітету обласної організації інвалідів

Комментарии:

  1. ЄЛЄНА:

    МОЛОДЦІ!!!

Сообщение:

*

НОВОСТИ