«Дзвіночок» запрошує у Країну дитинства

Новости, Общество

  2 Ноя , 2012

Тепер це – справжня оаза щасливого дитинства. Вже зовні дошкільний заклад милує око своїм ошатним виглядом. А як зайдеш на територію дитсадка, то з кожним кроком немов далі занурюєшся у чудову казку. Численні ігрові та спортивні майданчики та дерев’яні бесідки, справжній фонтан та казкові персонажі, що зручно розмістилися в центральній частині композиції, – словом, дітям тут нудьгувати аж ніяк не доведеться.

Вельми затишно й всередині будівлі дошкільного закладу. Під час реконструкції були повністю реконструйовані системи тепло- та водопостачання, інші комунікації тощо. За проектом також замінили вікна та двері – на сучасні, енергозберігальні, утеплили стіни. Одне слово, за рік дитячий садок змінився до невпізнання, звісно ж, у кращий бік.

Цьому чудовому, справді казковому перетворенню очаківські батьки, дідусі та бабусі мають завдячувати передусім наполегливості обласного керівництва. Минулого року голова облдержадміністрації Микола Круглов, завітавши з робочою поїздкою до Очакова, відвідав і ДНЗ «Дзвіночок». Губернатор оглянув те, як зробили ремонт будівлі дитсадка, й висловив невдоволення: за 300 тисяч гривень зазнав оновлення лише фундамент, в іншому ж дитсадок продовжував муляти око своєю захаращеністю та незатишністю, невідповідністю сучасним вимогам щодо дошкільних навчальних закладів…

Саме «з подачі» Миколи Круглова та сприяння депутатів від Миколаївщини у Верховній Раді на реконструкцію дитячого садочка було спрямовано близько 7 мільйонів гривень бюджетних коштів. Після освоєння цієї солідної суми ДНЗ «Дзвіночок» фактично зазнав свого другого народження, а 200 вихованців дитсадка відчуватимуть максимум зручностей.

– Цих грошей не шкода, – сказав на урочистому мітингу голова облдержадміністрації Микола Круглов, – адже йдеться про дітей – наше майбутнє.

Принагідно губернатор запевнив очаківців, що обласна рада зробить усе можливе, щоб протягом ближчих років подолати ті негаразди, що накопичувалися в приморському містечку десятиліттями. Це, зокрема, питання водопостачання, вивезення сміття, укріплення берегових споруд, розвиток курортної інфраструктури тощо. Реалізація цих проектів здійснюватиметься у тісній взаємодії з міською владою та мером Очакова Миколою Топчим.

Свято ж закінчилася на тій же мажорній ноті, як і починалося, – чудовим концертом у виконанні юних талантів ДНЗ «Дзвіночок».

Андрій ТЮРІН
Фото автора

м. Очаків

Сообщение:

*

НОВОСТИ