Із газом – тепло та затишок у кожну домівку

Новости

  2 Ноя , 2012

Днями в м. Снігурівка засвітився «блакитний вогник», на який снігурівці чекали більше 30 років. Будівництво газопроводу було розпочато ще в 2004 році та стало можливим завдяки співпраці обласної й місцевої влади з НАК «Нафтогаз України».

Біля приміщення дошкільного навчального закладу № 3 «Ромашка» зібралася громада всього міста. Розділити з нею радісну подію завітали голова облдержадміністрації Микола Круглов, перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко, перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, радник голови правління НАК «Нафтогаз України» Віктор Власюк, депутат обласної ради Фелікс Ольшевський. Крім того, в урочистостях з нагоди відкриття газопроводу взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Бунчук та Снігурівський міський голова Олександр Ларченко.

«Коли ми наприкінці минулого року зустрічалися з вами, я сказав, що через рік у Снігурівці буде газ, та люди в це не вірили. Рік пройшов, і сьогодні у вас вже є газ, ми довели його до Снігурівки, тепер розводимо по ваших домівках. Цей газ ми підвели також до дитячого садка та деяких сіл Снігурівського району», – звернувся до жителів міста Микола Круглов. Також він пообіцяв снігурівціям у наступному році вирішити питання водопостачання.

Голова облдержадміністрації нагородив почесними грамотами тих, без чиєї підтримки проект газифікації м. Снігурівка не був би реалізований. Передусім  це – голова правління НАК «Нафтогаз України» Євген Бакулін, за сприяння якого на газифікацію даного населеного пункту цьогоріч було виділено близько 85 млн. грн.

Привітали жителів Снігурівщини з цією довгоочікуваною подією  Володимир Пащенко та Віктор Власюк. З поздоровленнями звернувся до присутніх і голова райдержадміністрації Сергій Бунчук. Він зауважив, що цього року, коли Снігурівка відзначає свій 200-літній ювілей, будівництво газопроводу –  це найбільший та найцінніший подарунок, який могла зробити для неї влада.

Після урочистостей Микола Круглов разом із юною снігурівчанкою запалив «блакитний вогник», який ознаменував початок роботи газопроводу.

Також представники обласної та районної влади увімкнули газ  в оселі учасника бойових дій, інваліда І групи Великої Вітчизняної війни Івана Федоровича Ткаченка.

Завершилося будівництво газопроводу й у селі Привільне Баштанського району. У цей святковий день привільнянці радо зустрічали поважних гостей.

Довгоочікуване свято в Снігурівці.
 

Голова ОДА Микола Круглов, вітаючи селян із цією довгоочікуваною подією, наголосив, що будівництво газопроводу в даному населеному пункті розпочалося ще в 2003 році. «Здавалося б, 17 кілометрів – це зовсім небагато, але тягнули ми їх майже 9 років», – зауважив Микола Петрович. Але сьогодні село Привільне вже з газом, тепер залишилося донести «блакитний вогник» до кожної домівки.

У свою чергу, Віктор Власюк від імені голови правління НАК «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна передав жителям села вітання та щирі сподівання на те, що газ подарує їм тепло та комфорт. А голова Баштанської райдержадміністрації Іван Рубський подякував керівництву Миколаївської області за допомогу та підтримку.

Новозбудований газопровід дасть можливість газифікувати 830 тисяч домоволодінь, приміщення сільради, Будинок культури, дитячий садочок, дві школи та дільничну лікарню.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора

м. Снігурівка

Сообщение:

*

НОВОСТИ