Людяність та доброта – ключі, що відкривають серця

Новости, Общество

  8 Ноя , 2012

У першу неділю листопада Україна відзначала День працівника соціальної сфери. З нагоди свята у приміщенні Миколаївської обласної ради відбулися урочистості, в яких взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко, голова постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку Віктор Відяпін, голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов.

Грамоти кращим працівникам вручає Геннадій Ніколенко.
 

У своєму виступі Геннадій Ніколенко відійшов від «сухих цифр та фраз», за якими, на його думку, часто втрачається сутність соцпрацівників, їх ділові та людські якості. «Я завжди з почуттям глибокої поваги ставився до категорії громадян, що безпосередньо працюють із нашими людьми. До вас приходять люди вже з певними проблемами, ваша робота – їх привітно зустріти, розповісти, правильно пояснити, стати їм товаришами, – звернувся до соціальних робітників області перший заступник голови облдержадміністрації. – У свою чергу, Миколаївська облдержадміністрація разом з обласною радою намагаються не стояти осторонь. Ми ніколи не ховалися, якщо виникала якась проблема, ми завжди виходили, говорили з людьми і пояснювали їм».

На сцені – «Южный патруль».
 

Також Геннадій Борисович поздоровив присутніх зі святом, побажав їм міцного здоров’я, наснаги та терпіння у цій нелегкій справі. Від імені голови обласної ради соціальних працівників зі святом привітав Віктор Відяпін.

Кращі працівників соціальної сфери були нагороджені Почесними грамотами облдержадміністрації, облради, ради профспілок.

Гарний настрій та заряд позитивних емоцій у цей святковий день подарував ансамбль МВСУ в Миколаївській області «Южный патруль».

Анна НІКУЛІНА
Фото автора

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ