Обереги здоров’я

Новости, Общество

  16 Ноя , 2012

В Олександрівській міській лікарні, яка обслуговує близько 8 тисяч мешканців селищної ради, створені належні умови для медичного обслуговування населення. Реформа галузі охорони здоров’я стосуватиметься і цього закладу – з 1 січня він працюватиме в режимі амбулаторії.

Олександрівські служителі Гіппократа цілком готові перейти на нові стандарти медичної галузі. П’ять сімейних лікарів мають чималі знання, а головне – бажання підвищити рівень медичного обслуговування на якісно вищий рівень. Кожен кабінет обладнаний усім необхідним для прийому пацієнтів.

У закладі надається й чимало інших медичних послуг.  У стоматологічному кабінеті відвідувачам зроблять голлівудську посмішку, а сучасна лабораторія проводить загальноклінічні дослідження, обстеження населення на туберкульоз, цукровий діабет тощо. Цього року заклад отримав субвенцію з обласного бюджету в сумі 85 тисяч гривень на придбання медикаментів та виробів медичного призначення. Крім того, минулого року депутат обласної ради Олександр Лівік подарував лікарні конче необхідний сучасний кардіограф. Якщо ж треба терміново виїхати на виклик, то будь-якої хвилини готові вирушити дві машини швидкої медичної допомоги.

Василь Кохан.
 

До того ж наразі лікарня бере участь в експериментальному проекті «Комп’ютеризація закладів охорони здоров’я. Автоматизоване робоче місце сімейного лікаря». З цією метою кожен кабінет сімейного лікаря обладнаний не лише комп’ютером і принтером, а й високошвидкісним Інтернетом.

– Від упровадження цього проекту, – зазначає в.о. головного лікаря Василь Кохан, – виграють усі – і пацієнти, і ми, лікарі. Система дуже зручна в користуванні, вона не лише поліпшить документообіг, а й стане надійним помічником медика у лікуванні хворого, в разі потреби – скорегує процес лікування. Значно покращиться й інформаційно-профілактична робота з населенням, що дозволить попередити чимало небезпечних хвороб.

Стоматолог Володимир Рябець здійснює прийом пацієнтів.
 

Крім того, на базі лікарні з нового року відкриється відновлювальний Центр здоров’я.

– Центр матиме терапевтично-неврологічний профіль, – розповідає начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Оксана Бордюжа. – Для широких верств населення нашого району працюватимуть грязьові ванни, кабінети фізіопроцедур, гідромасажу, аромотерапії. Кошти на реконструкцію та придбання необхідних матеріалів виділить районний бюджет, долучаться до доброї справи й спонсори.

Андрій ТЮРІН
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ