У фіналі – Степове і Єланець

16 Ноя , 2012

Добігає кінця черговий розіграш футбольного Кубка на призи «Рідного Прибужжя». А передостанній крок до фіналу команди зробили минулої суботи.

У Доманівці місцева команда дала справжній бій «Колосу» зі с. Степове Миколаївського району. Перший тайм пройшов за відчутної переваги господарів, натомість вразити ворота гостей підопічним тренера О. Шевцова так і не вдалося. А ось у другій половині гри більш досвідчені степівчани перехопили ініціативу й мали декілька слушних нагод для взяття воріт, одного разу м’яч навіть «випробував» на міць стійку воріт. Розв’язка ж настала за лічені хвилини до фінального свистка: ветеран степівської команди Денис Мишко замкнув подачу з кутового – 0:1.

А в другому півфіналі «Колос» (Єланецький район) приймав «Аграрний ліцей» (Казанківський район). Протягом усього матчу господарі поля, яких підтримували численні вболівальники на чолі з головою райдержадміністрації Андрієм Добровольським, атакували ворота гостей. І вже у дебюті зустрічі, на четвертій хвилині, єланчани повели в рахунку: Дмитро Кухаренко відгукнувся на фланговий простріл – 1:0. На початку другого тайму Микола Райко закріпив цей успіх. А коли на 55-й хвилині казанківці схибили з 11-метрової позначки, долю поєдинку було фактично вирішено. Та на цьому футболісти «Колоса» не заспокоїлися, й на 86-й хвилині Д. Кухаренко оформив для себе «дубль», а для рідної команди – перемогу з великим рахунком 3:0.

Отже, у неділю, 18 листопада, за кубок «РП» позмагаються с. Степове Миколаївського району і «Колос» (Єланецький район). Матч відбудеться на штучному полі Центрального міського стадіону м. Миколаєва, початок о 12.00. Запрошуємо вболівальників підтримати команди!