У Вознесенську зашумів «Водограй»

Новости

  1 Ноя , 2012

Минулого тижня у Вознесенську сталася подія, на яку жителі міста очікували три роки. Тут було відкрито сучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс «Водограй» – один із найкращих у Миколаївській області. На урочисте відкриття завітали й почесні гості – перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко, делегації із сусідніх районів, міста Южноукраїнська.

За словами мера Вознесенська Юрія Гержова, будівництво даного об’єкта було давньої мрією жителів міста. Раніше для того, щоб поплавати в басейні, їм необхідно було їхати аж до Южноукраїнська, а це – понад 65 кілометрів у обидва боки та зайві фінансові витрати. Тепер же їх мрія нарешті здійснилася. Окрім плавбасейну, у «Водограї» є фітнес-зал та зал для занять із боротьби, масажний кабінет.

«Двері нашого фізкультурно-оздоровчого комплексу будуть відчинені не лише для жителів міста, ми з радістю готові приймати у себе й сусідні райони. Тут для усіх вистачить місця», – запевнив присутніх Юрій Гержов. Одночасно заклад здатний обслуговувати до 200 чоловік, серед яких – не лише діти, юнаки та дівчата, а й представники старшого покоління. Для занять із відвідувачами були запрошені професійні тренериз Вознесенська та Южноукраїнська. Також наразі ведуться переговори щодо залучення до співпраці досвідчених спортсменів із інших районів Миколаївщини.

Геннадій Ніколенко повідомив, що основне фінансування об’єкта здійснювалося у 2010 – 2012 роках, хоча саме будівництво було розпочато ще в серпні 2008-го. За цей період освоєно більше 14 млн. грн., із яких 9,8 млн. – кошти з держбюджету, 4,2 млн. – обласний та місцевий бюджети.

Для того, щоб зменшити затрати на експлуатацію «Водограю», тут була встановлена комбінована (природний газ та електрика) система підігріву води та опалення. Окрім цього, весною та восени обігрів приміщень забезпечуватимуть два теплові насоси.

Також перший заступник голови ОДА наголосив, що подібні комплекси вкрай необхідні жителям Миколаївської області для повноцінного відпочинку та оздоровлення організму. «Я переконаний, що сьогодні обласна влада знаходиться на правильному шляху. Адже підняття економіки має супроводжуватися позитивними змінами в соціальній сфері. Тому, коли ми будуємо дитячі садочки, школи, фізкультурно-оздоровчі комплекси, ми, передусім, турбуємося про наших людей», – підкреслив Геннадій Борисович.

Наостанок усі, хто долучився до будівництва даного об’єкта, були нагороджені почесними грамотами та подяками. А вознесенці на знак вдячності за спорудження фізкультурно-оздоровчого комплексу подарували присутнім чудовий концерт.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ