Юридична консультація – Тема 15

Новости, Право

  1 Ноя , 2012

Василь Л., м. Миколаїв:
– Є рішення суду про стягнення з мене заборгованості. Нещодавно на мою адресу прийшла постанова про відкриття виконавчого провадження. Я працюю державним службовцем і отримую маленьку заробітну плату, у власності маю квартиру, в якій на даний час проживаю. Яким чином буде виконуватися рішення суду?

– Згідно зі статтею 32 Закону України «Про виконавче провадження» заходами виконання рішення суду є:

– звернення стягнення на кошти та інше майно (майнові права) боржника, у тому числі якщо вони перебувають в інших осіб або належать боржникові від інших осіб;

– звернення стягнення на заробітну плату (заробіток), доходи, пенсію, стипендію боржника;

– вилучення в боржника і передача стягувачу певних предметів, зазначених у рішенні;

– інші заходи, передбачені рішенням.

Главою 4 Закону України «Про виконавче провадження» визначається загальний порядок звернення стягнення на майно боржника. Стягнення в першу чергу спрямовується на кошти боржника. У разі, коли коштів недостатньо, стягнення звертається на належне боржнику майно. Треба зазначити, що у разі якщо сума, яка підлягає стягненню, не перевищує десяти розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника не здійснюється.

Умови звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника регулюються главою 6 Закону України «Про виконавче провадження». Звернення стягнення із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника здійснюється у разі відсутності в боржника коштів на рахунках у банках чи інших фінансових установах, відсутності чи недостатності майна боржника для покриття в повному обсязі належних до стягнення сум, а також у разі виконання рішень про стягнення періодичних платежів та стягнення на суму, що не перевищує трьох мінімальних розмірів заробітної плати.

Також державний виконавець має право звернути стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника без застосування заходів примусового звернення стягнення на майно боржника за письмовою заявою стягувача, якщо це стосується інших виконавчих документів.

Костянтин Р., м. Миколаїв:
– Добрий день! В мене склалася наступна ситуація. У мене є маленька донька, якій нещодавно виповнилося два роки. Моя колишня дружина не дає мені можливості бачитися та спілкуватися з донькою. Обставини, якими вона при цьому керується, мені невідомі. Я сплачую аліменти на дитину та на колишню дружину, також, при можливості, даю гроші на додаткові витрати на дитину, передаю іграшки, свіжі фрукти. Впродовж останнього року, як ми розучилися, я бачив свою доньку лише декілька разів, а хотілося б спілкувалися частіше. Як бути в такій ситуації?

– Питання виховання дитини повинно вирішуватися батьками спільно. Як зрозуміло з Вашого листа, Ви бажаєте брати участь у вихованні дитини та бажаєте спілкуватися з нею.

Вирішення питання щодо виховання дитини того з батьків, хто мешкає окремо від неї, регулюється статтями 157, 158, 159 Сімейного кодексу України. Отже, є декілька варіантів вирішення проблеми.

Ви можете спробувати домовитися з колишньою дружиною та укласти договір щодо здійснення батьківських прав та виконання обов’язків того, хто проживає окремо від дитини. Такий договір укладається в письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню.

Спір щодо участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї, за заявою матері чи батька вирішує орган опіки та піклування. Рішення органу опіки та піклування є обов’язковим до виконання. Вам потрібно буде переконати орган опіки та піклування в тому, що Ви дійсно можете і бажаєте дати своїй дитині все найкраще, що їй у Вас буде затишно.

Якщо ж колишня дружина буде чинити перешкоди у спілкуванні з дитиною та у її вихованні, незважаючи на рішення органів опіки та піклування, Ви маєте право звернутися до суду з позовом про усунення цих перешкод. Суд визначить способи участі одного з батьків у вихованні дитини, місце і час їхнього спілкування.

Усього найкращого!

Шановні читачі!
Якщо у Вас є запитання до юриста Наталі Соколової, телефонуйте за номером: (050) 700-46-82 або пишіть на електронну адресу arta2003@ukr.net.

Комментарии:

  1. Наталья:

    Добрый день Наталья Соколова! Я работаю методистом в ПТУ,имею педагогическую нагрузку более 240 часов и отпуск 42 дня.В августе месяце, после выхода из отпуска,у меня 16 рабочих дней, которые мне оплачивают только из ставки методиста,плюс выслуга лет.При уходе в отпуск мне начисляют отпускные все вместе,в том числе и за педагогическую работу за 42 дня, а не 56 дней. Я считаю,что,что мне должна начисляться зарплата за рабочие дни августа,учитывая педагогическую нагрузку, т.к.расчёт отпускных произведен за 42 дня, а не 56. Такая оплата производится с 2005 года.Если это неправильно, то за какой период её следует пересчитать? Заранее спасибо!

Сообщение:

*

НОВОСТИ