Живі пейзажі Костянтина Семенова

Культура, Новости

  23 Ноя , 2012

Виставковий цикл «Нові імена Миколаївщини», ініціатором якого є обласне народне творче об’єднання художників- аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Прибужжя», продовжує дивувати миколаївців, гостей міста новими талантами. Цього разу мистецький простір підкорив живописець Костянтин Семенов, який 20 листопада презентував свою першу персональну виставку.

Костянтин Семенов (ліворуч) під час урочистого відкриття виставки.
 


Молодий художник народився у Миколаєві, живописом захоплювався із раннього дитинства. Після закінчення школи юнак навчався на курсах художників-дизайнерів, потім вступив до Миколаївського філіалу Київського національного університету культури та мистецтв. До дружної родини «Прибужжя» Костянтин Семенов приєднався у 2001 році. Відтоді він – активний учасник всеукраїнських, обласних та міських виставок.

«Вулиця Соборна».
 

На живописних полотнах художника красуються ароматні, ніби справжні, півонії, хризантеми, троянди та соняшники. Живі, динамічні пейзажі відображують красу Карпатських та Кримських гір, неосяжну глибину Чорного моря, історичні місця Миколаєва. Особливе місце у творчості майстра посідає картина «Вулиця Соборна». Саме з неї розпочалася копітка робота художника над створенням ретро-серії під назвою «Старий Миколаїв», до якої увійшли й пейзажі з зображенням Варварівського мосту, пам’ятника Петру I. Усі вони володіють магічною силою – викликають у глядача теплі, душевні спогади про минуле.

«Варварівський міст».
 

У цілому доробок Костянтина Семенова налічує більше 50 авторських живописних робіт, серед яких є натюрморти, пейзажі, а також портрети. Сьогодні творчість молодого миколаївського художника відома не лише в Україні, але й далеко за її межами. Його кращі роботи прикрашають приватні колекції в США, Болгарії, Італії, Індії, Німеччині.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ