Поїзд «Київ – Миколаїв» знову курсуватиме вночі

Новости, Экономика

  10 Янв , 2013

Напередодні Нового року з «Укрзалізниці» надійшла звістка про те, що нарешті фірмовий поїзд «Київ – Миколаїв» знову відправлятиметься зі столиці у звичний вечірній час, який якнайкраще влаштовує мешканців міста і області.

На сайті «Укрзалізниці» розміщено таку інформацію:

«Враховуючи численні звернення та пропозиції пасажирів, після періоду пікових новорічних перевезень, під час яких було задіяно усі резерви рухомого складу та додаткові поїзди, Державна адміністрація залізничного транспорту віднайшла можливість і рухомий склад для зміни графіка руху поїзда № 121 «Київ – Миколаїв» у зручний для пасажирів час.

З 16 січня 2013 року поїзд № 121 «Київ – Миколаїв»відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 19 год. 20 хв. та прибуватиме на кінцеву станцію Миколаїв-Пасажирський о 05 год. 26 хв.

За маршрутом «Миколаїв – Київ» поїзд № 122 курсуватиме за діючим графіком. Час відправлення зі станції Миколаїв-Пасажирський – 20.09, час прибуття на станцію Київ-Пасажирський – 06.26.

Відкрито попередній продаж квитків».

Що ж, повернення рейсу до звичного часу курсування можна з повним правом назвати перемогою громадськості нашого міста, адже саме пересічні миколаївці протягом трьох місяців настійливо вимагали від керівництва «Укрзалізниці» зміни руху потягу. Так, Дмитро Мулеров та Юрій Любаров створили ініціативну групу та зібрали кілька тисяч підписів. У Каштановому сквері було проведено мітинг з цією вимогою, питання навіть розглядалося на сесії міської ради.

Для відновлення руху такого необхідного для миколаївців поїзду свій вагомий внесок зробила і газета «Рідне Прибужжя». У № 49 «РП» від 6 грудня 2012 року надруковано публікацію «Поезд до Киева довезет?». Для її підготовки редакція зверталася до керівника залізничної станції «Миколаїв – Сортувальна», до керівництва Одеської залізниці та «Укрзалізниці», звідки отримано відповіді на всі запитання. І ось, нарешті, думку пасажирів враховано, а їхні вимоги виконано!

Тетяна ФІЛІППОВА

Сообщение:

*

НОВОСТИ