Таємниця людського щастя

Культура, Новости

  4 Фев , 2013

Хто тільки не намагався її розгадати, хто тільки не зазирав за її завісу. Чотири роки тому чотири первомайські активістки – Галина Васильченко, Лариса Шакаленко, Лариса Постіл та Алла Косман, згуртувавшись під крилом жіночої організації «Дар життя», вивели власну теорію щастя.

За довгий свій жіночий вік вони бачили усіляке: радісне й гірке, веселе і сумне. Та доля не зломила їх, навпаки – загартувала, наділивши безмежною любов’ю до людей та даром доброти. Об’єднавшись, вони вирішили присвятити себе дітям, яким не вистачає материнського тепла та уваги. І ось уже чотири роки поспіль вони дарують дітям хвилини радості і великої насолоди, навчаючи їх премудростям життя.

А поділитися жінкам є чим. Кожна з них – це своєрідна енциклопедія життя. Це харизма і внутрішнє багатство, це поєднання великої жіночої мудрості і вселенської енергії. Лариса Шакаленко має за плечима Московський університет культури та практично тридцятирічний стаж роботи з дітьми, Лариса Постіл – величезний багаж знань з народознавства та рідної літератури, Алла Косман – майстриня та рукодільниця.

Руки Алли Степанівни Косман справді вміють робити все: картини, серветки, ляльки, аплікації. Жінка оздоблює пляшки, займається ткацтвом, в’язанням, рекуперацією, і навіть звичайнісінька деревина з-під її рук виходить справжнім шедевром. Серед її робіт – аплікації на тканині, вишивка, вишивка стрічками, картини з природних матеріалів, шкіри, аплікації з соломи, риб’ячих кісток, серветок, вермішелі, моху, насіння, пінопласту, шнурків, шишок, яєчної шкаралупи, черепашок, апельсинової шкурки, пуху, пір’я, вироби з бісеру. Ми нарахували 92 природні матеріали, які майстриня використовує у своїй діяльності.

Алла Косман.
 

– У мене немає великих статків, – говорить майстриня, – та я найбагатша у світі людина, бо маю в серці велику любов до дітей і людей.

Колись, багато років тому, жінка втратила свого онука, відтоді свою творчість присвячує йому, звідти і така безмежна любов до дітей.

– Своє життя, – ділиться заступниця голови об’єднання «Дар життя» Лариса Шакаленко, – ми сьогодні не уявляємо без організації. Тут наші помисли і діяння. І хоч ми не маємо ніяких прибутків, даруємо нашим дітям найважливіше – свій досвід і знання. І вважаємо це своєю святою місією.

Тож секрет щастя цих жінок у самому простому – любові до дітей та бажанні подарувати їм радість. Вони дорожать кожною хвилиною свого життя, бо кожна сповнена великої світлої радості, любові і милосердя.

Наталія КЛИМЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ