Працевлаштування молоді має бути якісним та ефективним

Питанню працевлаштування молоді було присвячене і засідання «круглого столу», яке відбулося 26 червня у  приміщенні Миколаївського національного аграрного університету. У його роботі взяли участь заступник голови облдержадміністрації Володимир Луста, представники Центру зайнятості населення, керівники вищих навчальних закладів області та студенти. Захід проведено на виконання соціальних ініціатив Президента України.

Під час вступного слова Володимир Луста нагадав присутнім, що на сьогоднішній день вступив у силу новий Закон України «Про зайнятість населення», який був прийнятий минулого року. «Проте для того, щоб цей законодавчий акт запрацював у повному обсязі, необхідно було прийняти більше 20 підзаконних актів, зокрема відповідну Постанову Кабінету Міністрів, яка почала діяти з 10 травня», – зауважив він.

У свою чергу, перший проректор аграрного університету Дмитро Бабенко поділився досвідом працевлаштування випускників даного вишу. Передусім перше робоче місце надається студентам, які навчалися за кошти державного бюджету. За словами Дмитра Володимировича, сьогодні вони працевлаштовуються стовідсотково. Випускники, які навчалися за контрактом, можуть бути розподілені на місця роботи за власним бажанням.

Окрім того, на базі навчального закладу створені центри працевлаштування студентів та випускників, тому до пошуку роботи долучаються і представники студентського самоврядування. Аграрний університет тісно співпрацює із департаментом агропромислового розвитку ОГА, який виступає основним замовником молодих кадрів, здійснює моніторинг вільних робочих місць та відслідковує кар’єрний ріст випускників. Також аграрний вуз уклав контракти більш, ніж із 20 потенційними роботодавцями, які працевлаштовують студентів. Так, наприклад, сьогодні підприємство «Миколаївобленерго» готове надати випускникам роботу на літній період, забезпечивши їх заробітною платою. Перший проректор Миколаївського національного аграрного університету переконаний, що успішний пошук стартового робочого місця для випускника повинен починатися із проходження виробничої практики на підприємстві.

Долучився до обговорення даного питання і проректор із науково-педагогічної роботи Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського Анатолій Ситченко.  За його словами, на базі вишу створено відділ працевлаштування і практик, який допомагає наблизити практичні навички випускників до інтересів сучасних роботодавців. Проте проректор миколаївського вузу вважає, що проблема працевлаштування випускників повинна вирішуватися, передусім, на законодавчому рівні: «Випускник, який навчався за держаний кошт, одержує диплом і думає, що відтепер він абсолютно вільний, тому може не приступати до роботи, навіть уклавши угоду з навчальним закладом та роботодавцем. Але ж сьогодні немає реального механізму, який би змусив недобросовісного випускника відпрацювати кошти, витрачені державою на його навчання».

Про те, як на сьогоднішній день відбувається працевлаштування молодих спеціалістів на регіональному рівні, розповіла  в. о. директора Миколаївського обласного центру зайнятості Олена Димчишина. Вона повідомила, що в 2012 році вузи області закінчили майже 19 тисяч осіб (із них випускників професійно-технічних навальних закладів було трохи більше п’яти тисяч). Упродовж 5 місяців за допомогою у працевлаштування до центрів зайнятості звернулося 1043 особи, проте лише 396 із них – це випускники вишів. Вдалося знайти роботу 142 особам, тобто кожному сьомому безробітному.

«Звісно, що не кожен центр зайнятості в змозі одразу ж забезпечити випускників першим робочим місцем. Тому ми пропонуємо альтернативний варіант, розрахований на півроку, – участь у тимчасових громадських роботах, які проводяться на базі закладів соціальної сфери, аграрних підприємств. Такий вид робіт дає можливість молодим людям набути певного досвіду, отримати навички спілкування у колективі», – підкреслила Олена Димчишина. Починаючи з квітня місяця, близько ста випускників виявили бажання взяти участь у тимчасових громадських роботах.

Також центр зайнятості надає молодим людям – дипломованим спеціалістам можливість перевчитися на іншу професію або підвищити свою кваліфікацію. Так, із 396 випускників минулого року 25 осіб вирішили перекваліфікуватися.

Проблема працевлаштування випускників була і залишається актуальною. Та її вирішення  залежить не лише від  вищих навчальних закладів, центрів зайнятості, а й від самих молодих спеціалістів, їх бажання знайти можливість для практичного втілення  знань та умінь, отриманих за п’ять-сім років у стінах рідної Альма-матер. Як кажуть у народі, хто шукає, той завжди знайде…

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ