Миколаївське Криворіжжя вже з газом

23 липня за участю голови облдержадміністрації Миколи Круглова в селі Криворіжжя Новоодеського району відбулися урочистості з нагоди введення в експлуатацію газопроводу, повідомила прес-служба облдержадміністрації.

В урочистостях також взяли участь: перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, керівництво Новоодеського району, представники підрядної організації ТОВ «ЕНО», жителі села Криворіжжя, народний хор «Горицвіт» та духовий оркестр Новоодеського районного будинку культури.

Будівництво підвідного газопроводу до села (4,35 км) здійснено за рахунок обласного бюджету (675, 141 тис. гривень) відповідно до рішення сесії обласної ради від 29 березня поточного року.

Жителі села Криворіжжя (а їх всього 450 чоловік) створили громадське об’єднання «Тепло», за кошти якого побудовано розвідні газові мережі по населеному пункту протяжністю 4,8 кілометра.

Звернувшись до жителів села, голова облдержадміністрації привітав їх з довгоочікуваною подією. Багато було й інших вітань, у тому числі і від вихованців Криворізького дошкільного навчального закладу.

Святковий настрій допомагали створювати майстри художньої самодіяльності Новоодеського районного будинку культури.

Микола Круглов відвідав домівки жителів села та запалив голубий вогник в оселях Тамари Василівни Кучер (на знімку), ветерана праці, колишньої доярки колгоспу «Шлях до комунізму», та Василя Івановича Михайленка, колишнього працівника тваринництва колгоспу «Шлях до комунізму».

 

Спілкуючись з журналістами, Микола Круглов наголосив на тому, що Президент України Віктор Янукович, за підсумками свого останнього візиту до Миколаївщини, дав доручення НАК «Нафтогаз України», Міністерству енергетики, Міністерству фінансів завершити у 2013 році ті роботи, які розпочав НАК «Нафтогаз» України у нашій області минулого року. Газифікація Миколаївщини триває.
 

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ